Ahojky,
Chtěla jsem zeptat zda nemáte někdo zkušenost s odstraněním implantatu po opakovaně komplikaci ( vylezajici implantát pravděpodobnost příliš velké 375 ) po zhojení a uklidnění cele oblasti znovu vložení menších implantatu. Mate někdo zkušenost, ze se to po znovu vložení povedlo? Děkuji za kazdou odpověd!

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já myslím že by to šlo, ale určitě bych šla na nové vložení někam jinam, pro jistotu.
Podle toho, co tu píšeš i v jiných tématech,tak je nejspíš chyba v operatérovi. Už bych se mu, buď tebou nesvěřila

Ahoj, neboj už jsem u jiného lékaře který je i odstranil a řekl, ze jsou moc velké! Tak pak zkusíme vložit ty menší pry je to nejlepší možnost! tak doufám, ze se to konečně povede!! Protože na hrudníku nemám nic jen bradavky!

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na 6svetla:
Tak to je si myslím nejlepší řešení to nechat v klidu zahojit, i tělo nechat odpočinout, ikdyž to musí být hodně těžké , ale rok uběhne jako voda ........a u koho jsi byla na vyjmutí?

Tělo dostalo záhul 4 operace behem třičtvrtě roku!!Už jsem v rukou Mudr Pulse Tak doufám, že to bude muj anděl

arrow
profile_image
Evoletik
od 3. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pro 6svetla:
Ahoj,taky jsem byla u dr.víška,je to 14let..od 6.týdne po op.capsula..vydržela jsem to..ale reoperace už jinde..taky mi dal příliš velký implantáty..420 pod žlázu,moje předtim 80b..měla jsem skoro 5!prý skrz tvar musely být ty imploše větší..víšek to nebral jako reklamaci?

Reaguji na Evoletik: No víšek odešel na jinou Kliniku, a už jsem měla 3 opky za sebou.Tak jsem se obratila na mou nlikiku kde jsem byla operovaná.Tam mi ředitel navrhnul vyndat implantaty a po roce vložit menší. Vše zdarma jen si musím uhradit implantaty A jak jsi na tom byla dál?

arrow
profile_image
Evira
od 4. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 6svetla:
Ten menší implantát se vloží bez modelace?

Reaguji na Evira: já nepotřebuji modelaci. Nemám žádná prsa asi uvidí až na sále.Pokud vím tak jsem neměla žadnou vlastní tkán na překrytí implantatu.říkal, že vložíme menší a zbyde mi i vlastní tkán

arrow
Neprodává v Bazaru

Já byla taktez u Víška, zanedbana infekce, explantace , implantáty nemám a víc je nechci! Maximálně mě ale podpořila klinika, více mám v profilu...

Ach jo to jo hrozný když se to nepovede ;-(

Vůbec bych tohle neměla číst ;( já doufám,že můj pan doktor ví co děla když po explantaci jednoho implantátů mi ho chce vrátit za dva měsíce tak doufám že to budu mít už ok :(((

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené