arrow
profile_image
Marťule
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den dámy , prosím o zkušenost , zda jste některá podstoupila vyjmutí implantátů a už jste si nenechala dát nové . Jde o toto : začala jsem pociťovat tlak v jednom prsu , strach mi nedal a šupala jsem na mamograf i sono k Mudr. Skovajsové , zde se zjistilo ,že jeden implantát je prošoupán a již jaksi vytéká ,naštěstí ještě né do uzlin , přišla jsem včas...... , druhý implantát je na hranici , že prdne brzy také. Paní doktorka mi řekla,že bych si je mohla nechat vyjmout a nedávát implantáty nové ,že prsa mám pěkná a s věkem tam přibyl i tuk ,že by z toho nemusely být visací psí uši .
Zjistila ,že implantáty mám vloženy hluboko pod sval , že to takhle ještě neviděla a proto se relativně brzy ošoupaly . Mám je 8 let . Nejsou poškozeny nárazem či nehodou ,prý opravdu prošoupáno ,a ani žádné cviky na hruď. Dotaz tedy zní ,zda jste některá prošla něčím podobným a vrátila se ke svým ňadrům . Nyní je mi 43let ,tak je tělo jiné než v 35letech , jsem více obalená tukem , prý je to s věkem přirozené ,že to jde i do prsou . V pondělí jdu na konzultaci k Mudr Prosovi , nechám si poradit i tam, jen se mi uplně nechce chodit cca po 8letech stále pro nové imploše .
Jinak jsem téměř vůbec nenosila podprsenku , prsa lehce povisla , takže nikdo nikdy nepoznal ,že nejsou přírodní , opravdu velká spokojenost .
Moc díky za názory a zkušenosti . Marťule

Já měla vyndaný jeden implantát na čas a vypadalo to škaredě. Po 8 letech musí být implantáty ještě v záruce.

Jsk ses tedy rozhodla? Necháváš je vyndat, nebo vymenit?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené