arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Výklad z karet - funguje jen u někoho?

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jé nějak se mi to pomazalo, tak dopíšu svůj příspěvek. Mám pocit, že výklad karet může fungovat jen u někoho i když je kartářka sebevíc dobrá. Je to možné?
Abych to uvedla na pravou míru, i já jsem byla na výkladu z karet-podotýkám i zadarmo- a nikdy nic nevyšlo, vždycky tam byly hezkým, ale i špatný věci, ale výsledek, že by něco vyšlo žádný.
Přičemž mojí kamarádce a nejenom jí vyšlo všechno. Takže jsem vydedukovala, že asi pro mě karty vykládat nejdou
Nemáte to tak některá taky?

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Claríta: Mám pocit, že výklad karet může fungovat jen u někoho i když je kartářka sebevíc dobrá. Je to možné?

Možný je to v případě, že člověk, kterému se vykládá, výkladu nevěří, pochybuje o něm, zkrátka myslí, že jsou to hlouposti. Proč si pak ale nechá dělat výklad je otázka...

Cituji Claríta: nikdy nic nevyšlo

Jak to myslíš "nevyšlo"? Jakože ti kartářka něco předpověděla do budoucna, a ono se to nestalo?

Jako ono to není tak jednoduchý. Výklad nefunguje tak, že věci, které "předpoví" se musí stát. Je to o tom, že dnes stojíš na místě, ze kterého vede předpovídaná cesta. Ale ty se po ní vůbec nemusíš vydávat, pokud nechceš.

Správný výklad by měl sloužit jako analýza situace/problému, možná terapie, jak se situací pracovat, jaké jsou možnosti, ne jako "hádání budoucnosti". Stejně je vždy jen na tobě, jak se zachováš a co se stane.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Claríta: Výklad z karet neznamená nalajnovanou budoucnost a že se to tak musí stát...navíc kartářka nepředpovídá, jen čte, co v těch kartách vidí. každá karta má svůj význam. Ve spojitosti s jinými kartami v souvislostech vytváří něco pozitivního nebo negativního v oblastech - peníze, rodina, láska, zdraví...

A pokud ti vše z toho nevyjde, tak to bych brala jen jako to, že jsi se nevydala tou cestou, co kartářka viděla v kartách...samy kartářky říkají, že co vyčtou není 100% budoucnost, ty měníš svůj osud svými rozhodnutími...každé tvé rozhodnutí znamená cestu, kterou sis na rozcestí při rozhodování vybrala a určila a ta tě někam vede, ale nemusí tě to vést tou cestou, jakou ti kartářka řekla...proto se může i výklad za půl roku lišit od toho prvního, záleží, jestli jsi se snažila vyplnit ten osud z těch karet nebo jestli sis zvolila jiný osud - budoucnost. Mám kamarádku, která té předpovědi věřila tak moc, že se na to upnula a opravdu se jí to plnilo, ale spíš i jejím vlastním přičiněním, pak jsou lidé, kteří nevěří a mohou i podvědomě dělat taková rozhodnutí, která tu předpověď poté vyvrátí, ale pak se diví, když je jejich cesta dovede k jiné budoucnosti, než té, která jim byla řečena u kartářky...

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Claríta: proto je to tak relativní

arrow
profile_image
mcor
od 23. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Anebo jsou to prostě jen nesmysly. Když to náhodou vyjde, je to všechno velká magie. Když ne, tak ses vydala jinou cestou. To zní jako slušný obchod s lidskou blbostí.

Cituji mcor: Anebo jsou to prostě jen nesmysly. Když to náhodou vyjde, je to všechno velká magie. Když ne, tak ses vydala jinou cestou. To zní jako slušný obchod s lidskou blbostí.

Nie sú to nezmysli. Mám v tom 16 ročnú prax a keby to boli nezmysli ľudia by sa ku mne nevracali a to nie su jeden - dvaja ľudia..To by boli dosť sprostí..
Ide o to:
1. či ten človek naozaj tú schopnosť má, lebo skutočne to nemôže robiť každý
2. či ľudia naozaj správne chápu ako to funguje

Človek má v živote danú istú líniu, ktorá je daná pevne a je nemenná. Potom má bočné "úlohy" ktoré sú menné a za tretie ku hlavnej línii má rôzne cesty ako ňou prejsť a tam tiež rozhoduje on či to bude po dobrom či po zlom a ći si úlohu naplní, ale hlavný inkarnačný plán ostáva tkzv. pevný osud, takže ani nesúhlasím s tým keď nejaká kartárka tvrdí že sa nemusí splniť nič. V tom prípade si chráni zadok a nie je zodpovedná a trepe.
Ono je to jednoducho takto: Naozaj dobrá kartárka v prvom rade dobre povie minulosť, lebo tá sa už stala, takže tam sa nedá vyhovoriť na žiadne zmeny. Čo sa týka budúcnosti mala by vidieť aj pevný plán, hoci môže sa stať, že ľudia isté veci vedieť nemajú, preto sa aj rodíme nevedomí, ale takých prípadov som moc nemala a tá pevný línia by sa proste naplniť mala a potom vidí moźnosti ktoré klientovi poradí, moźnosti ktoré závisia na ňom a na jeho konaní a rozhodovaní a to už žiadna kartárka naozaj neovplyvní.

Takže neni to o tom že kartárka nenesie zodpovednosť a dáva iba moźnosti, mala by aj predpovedať veci ktoré sa stanú ak je naozaj dobrá. Pretože keby šlo len o nejaké menné moznosti tak to môže byť kartár hocikto a vyhovárať sa na hocičo..

Celkovo je ale najlepšie vykladať karty pre momentálnu situáciu a cca na 1 rok nakoľko tam sa dá naozaj najlepśie vidieť kde je pravda..

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Phaeton: Jasně, ale já na výklady věřim Jenom jde o to, že už jsi o mě začíná kartářka myslet, že jsem exot, když se sejdeme po nějaký době a ona zjistí, že ani náznaky výkladu se nestaly.
Ano, máš pravdu je to na každém kam se vydá, ale přeci jenom, jsou věci, které neovlivníš a prostě přijdou a ty s nimi nic neuděláš, ani kdyby ses stavěla na hlavu.

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MKay: Vím, ale neměly by tam být nějaké náznaky alespoň

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamarka1105: Tak to mě taky moc zajímá, s tou minulostí. Když máš praxi, je možný, aby 2 cizí ženy uhádly přesně do puntíku moji minulost? Totiž to se mi stalo a je pravda, že mi běhal až mráz po zádech a to jsem je nikdy neviděla a neznala a oni mě.
Tak jsem z toho zmatená, takže by měly alespoň něco předpovědět, co? Třeba možnosti, ne?

arrow
profile_image
mcor
od 23. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamarka1105: Tak nikdo po tobě nechce, aby sis kazila kšeft. A ne, nemyslím, že by kartář mohl být každý. Vyžaduje to určité schopnosti vytáhnout z náznaků informace, které vedou v konečném výsledku k "věštbě".

Cituji mcor: Vyžaduje to určité schopnosti vytáhnout z náznaků informace, které vedou v konečném výsledku k "věštbě".

Správna veštica sa nič nepýta takže nemá z čoho vyťahovať, ale si má k tomu sadnúť a hovoriť a pokiaľ je detailná tak nie je možné aby si nejaké konkrétne veci vycucala z prsta, pretože ani školený psychológ keď má nejakého pacienta, nevidí do toho až tak aby vedel napr. detailne opísať situácie, miesta, ľudí a podobne..

Tak sa si kśeft ako si to ty nazvala pokaziť ani nemôžem pretože to robím dobre a ľudia to vedia, okrem toho môj kśeft primárny kšeft je niečo úplne iné
Ale to nie je dôležité, ale ešte k tej schopnosti vyťahovania podľa náznakov, moja práca funguje tak, že sa mi ľudia ozvú mailom a jediné údaje ktoré od ich mám sú ich mená a dátumy narodenia. Nevidím ich, nečítam im z tváre, nerozprávam sa s nimi, takže skutoćne nie je z čoho vyčítavať a aj napriek tomu dstávam ďakovné maily a vracajú sa ku mne pravidelne, chápeš čo tým chcem povedať?

Nie som naj a podobné hlúposti ale viem, že to viem, že to čo dávam nie je lož a viem že takých ľudí je omnoho viac a moźno že aj omnoho lepších ako ja a vôbec to nemusí byť o tom, že vyťahujú infošky..

Cituji Claríta: Tak to mě taky moc zajímá, s tou minulostí. Když máš praxi, je možný, aby 2 cizí ženy uhádly přesně do puntíku moji minulost? Totiž to se mi stalo a je pravda, že mi běhal až mráz po zádech a to jsem je nikdy neviděla a neznala a oni mě.
Tak jsem z toho zmatená, takže by měly alespoň něco předpovědět, co? Třeba možnosti, ne?

Tak áno ak to do puntíku dve vedeli, tak možné to samozrejme je. Vieš pokiaľ ale vedeli do puntíku minulosť a napr. to čo ti predpovedali ti nevyšlo, je kľudne možné, že to proste vedieť nemôžeš..Ja som mala jednu mladú slečnu. Prvý výklad prebehol v poriadku bola spokojná. Chcela po čase ďalśí a od tej doby som jej už nemohla vyložiť, nevedela som proste tie karty pečítať a len čo som ich rozložila, cítila som sa ako keby ma udreli mechom po hlave Pýtala som sa jej či nebola na nejakom energetickom sedení ćistení a pod a ona že áno na SRT (spiriual resposne theraphy), takźe aj to môže bývať problém. Pokiaľ niekto niečo robí v momente výkladu alebo tesne pred tým so svojimi energiami. Inak sú naozaj aj prípady ktorým nevyveští nikto na svete ja som ten prípad tiež

arrow
profile_image
Claríta
od 23. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tamarka1105: Teda já jsem fakt nějaký "exot" no škoda, že nejsi někde blíže docela bych k tobě zašla

Cituji Claríta: Teda já jsem fakt nějaký "exot" no škoda, že nejsi někde blíže docela bych k tobě zašla

nie si sama kto je exot

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené