arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Plánuju vymalování pokoje - líbí se mi spíš teplejší barvy - žlutá, oranžová Ale je problém, na stěnách máme víc jak 10 let tapety, jenže když je strháme, bojím se, že strháme i kousky omítky, což znamená, že by se musely ty díry nějak zadělat Nemáte někdo zkušenosti s malováním po strhávání tapet? Už je nechci ani vidět

petulkaaa
pokud si dobře pamatuji, když jsme strhávaly tapety, dělali nám i seškrabávání svrchní vrstvy. S omítkou to nešlo. Pokud by to šlo i s omítkou, tak byla špatně udělaná nebo je ve zdi nějaký problém, např. vlhkost.

arrow
profile_image
petulkaaa
od 29. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A měli jste na to firmu?

Strhávání jsme si dělali sami, ale to škrábání a pak následné malování už dělala firma. Určitě se poptej někoho v okolí, kdo má dobrou zkušenost. U nás to škrábání nedopadlo moc dobře, dělali to rychlou jehlou. Jestli jste doma šikovní, klidně si to celé můžete dělat sami, ale já bych to nechala profesionálům.

arrow
Neprodává v Bazaru

Janya
škrábání
dá se to udělat sami,my to dělali,ale připravte se u toho škrábání na spoustu mazlavého bince,myslím že po škrábání se to musí ještě uhladit,záleží na původní omítce(nebo se dá i u firmy objednat krom malování škrábání taky vyrovnání a vyhlazení zdí,ale je to asi drahé)
jinak mám dobrou zkušenost s barvami
http://www.balakom.cz/nove-produkty/colores-del-mu ndo.html

arrow
profile_image
bambulik
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je pravda, mělo by se to uhladit napenetrovat (aby to netahalo vodu do sebe)a pak ještě naštukovat (to je nová omítka) a konečně namalovat. Chce to někoho kdo má s tim zkušenosti.

arrow
profile_image
pixla
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když jsme u těch barev, potřebovala bych poradit jak si vymalovat pokoj..radši bych teplejší barvy ale hodně se mi líbí fialková jenže ta je dost studená..nevíte která teplá barva by se k fialové hodila? že bych to nějak nakombinovala např. dvě stěny fialové a druhé stěny nějakou teplejší barvou...

pixla
karamelová, lahvově zelená, zlatá např.

arrow
profile_image
Jaňous
od 30. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krémová, bílá káva- béžová, lehce žlutá, záleží na odstínu té fialové

Pár slušných ispiraci, jak to vše sladit
http://deccoria.pl/galeria,id,10993

Tak ja mam podobny problem. Budeme se stehovat do pronajateho byt 2KK,kde je 10let tepata a je bohužel úplně všude kromě wc a koupelny. Tapeta je materiálově měkká,omyvatelná, bílá. Nechci ji dávat dolů už kvůli te práci a hlavně investování, když to neni ,,naše" Poraďte prosím co s tím. Existuje nějaká barva, jak jí nabílit apod. Tapeta nemá klasický malovaný vzor, ale jakoby vyryté nepravidelné čárečky. Děkuji moc za radu.

Pokud je tapeta přetiratelná, např. vliesové tapety (pokud nevíte od majitele, tak bych doporučila zkusit trošku barvy někde na roh, zda bude držet), tak ano. Zeptala bych se normálně prodejce v Baumaxu apod., s barvou poradí. Velikostně jsou už myslím od 1 litru.

Sierral: Dekuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené