arrow
profile_image
tereza_2009
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, potřebovala bych poradit... Mám zálusk na zlaté hodinky zn. GUESS, které jsou vykládané SW kamínkama. Budu je kupovat přes internet, ale netuším jak budu postupovat pokud mi začnou vypadávat kamínky. Pokud to bude v průběhu 2 let, tj. v záruční době, tak je pošlu zpátky na adresu internetového obchodu, ať mi vypadlej kamínek spraví. Pokud uplyne 2 letá záruka opraví mi drobné "chybičky krásy" v jakémkoliv hodinářství?

Ahoj. Ja by som sa o tomto informovala priamo v tom e-shope, v ktorom by si to chcela kupovať. Ja mám hodinky od Guess tiež, ale z kamenného obchodu a mala som "šťastie" na vadný kus, kamienky mi neustále vypadávali a po 3. reklamácií mi ich vymenili za nový kus a za celý rok mi nevypadol ani jeden kamienok. Neviem ako by sa k tomu postavili, keby som ich zakúpila na internete.

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj já mám dvoje Guess se SW kamínkama a ještě mi nevypadl ani jeden první mám asi 3 roky a druhé 2, nosím vždy jedny z nich ale každý den a jsou v bezvadném stavu.

arrow
profile_image
JituShkaaa
od 9. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, sice nemám žádné hodinky Guess ale u řetízku a i naušnic mi vypadali kamínky..jsou tam zirkony tak mi tam zlatník doplnil nové zirkony ale nejde to tak dělat věčně..pak jsou ty kamínky dražší než ty šperky..

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, tak s tímhle mám celkem problém. S hodinkama jsem bouchla o dveře a jeden kamínek rozbila Nikdo mi to zatím neopravil ! Ale mám takové ty obdélníkové kamínky kolem ciferníku. Myslím, že ty normální-kulaté budou v pohodě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené