arrow
profile_image
werunka14
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Čau ženské,
chci se zeptat...jsem po fixních rovnátkách, sice už asi 3 roky, ale spokojená se zuby teda rozhodně nejsem. Chtěla bych samozřejmě krásné bílé zoubky, asi jako každý, ale po sundání mi zubařka špatně obrousila lepidlo ze zubů a také se mi hodně začaly kazit přední zuby. Takže mám na obou předních jedničkách nějakou větší plochu zaplombovanou "bílou" plobou. "Bílou" píšu proto, že jsem bělila pomocí white pearl a taky díky tomu, že jsem je měla už dlouho, vůbec nejsou bílé, ale ošklivě žluté. Po vybělení to ještě více kontrastuje, což se dalo čekat.
Proto by mě zajímalo, zda je možné udělat několik zákroků na zuby v jeden den. Můj zubař v našem městě zuby nebělí, takže můj původní plán-nechat si zuby obrousit, vybělit a pak plomby vyměnit a doplnit ještě nějakou plombu do ulomeného zubu jaksi nepůjde. Takže se ptám i z důvodu, že kdybych vyjela třeba někam do většího města (a musela bych o tom říct mému zubaři, co u něj mám kartu?)....aby se tohle vše zvládlo v jeden den. Nemám s tím žádné zkušenosti, krom toho, že se asi nedoplatím ( ) o tom nic jiného nevím Díky za odpověď

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak zaprvé- ten mýtus o neobroušeném lepidle je hodně rozšířený, leč úplně mimo. Když pominu fakt, že žádná otrtodontistka by to nikdy nedopustila!, tak zuby by se z toho při dobré hygieně nikdy nezkazily. Tudíž je chyba na Tvé straně, evidentně jsi tu hygienu zanedbala. To nemyslím zle, jen, že tuhle výmluvu slyším často. Stejně tak je běžné, že po sejmutí rovnátek si člověk tak nějak, paradoxně, není schopen čistit zuby normálně, proto si tolik lidí stěžuje, že se po rovnátkách kazí zuby.

Dále k dotazu- Tvé zubařce bys to říci měla, ale není to povinností. Ale dle mého je to alespoň slušnost, jí to oznámit. U jiného doktora budeš muset stejně podstoupit prohlídku, jelikož bělit se dají pouze zuby zdravé. Takže Tě nejdříve pošle na dentální hygienu a až budeš mít zuby úplně zdravé (myšleno žádný otevřený kaz, rozhodně ne paradontóza), tak pak se zuby nejprve bělí a až pak se podle nového odstínu zubů dávají fotokompozita. Jinak nemyslím, že bys to všechno stihla v jedné návštěvě, spíš ve více.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené