Ahoj holky,
jaké máte zkušenosti s postinorem? Koukala jsem, že je tu mnoho témat, ala odpověď na svou otázku jsem úplně nenašla.
S přítelem se nám stalo, že nám kondom sjel a jelikož nebeu antikoncepci, tak jsem si zajela pro postinor a včas jsem vzala obě pilulky. Ale menstruace už 3 týdny nikde, ale těhotenský test mám negatvní.Měla jsem pouze špinění, ale menstruaci ne.
Máte s tím některá také zkušenosti? Je možné, že mi postinor cyklus rozházel?
Děkuji za odpovědi.

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teda postinor měla dvakrát,ale cyklus jsem pak měla normální.Každopádně si myslím,že to možné je,jelikož je to velký hormonální zásah do těla.

Reaguji na daisy01:
Já ho právě také měla několikrát, ale nikdy se mi menstruace nerozhodila. Tak mám strach, abych nebyla těhotná, ikdyž je úplně malá pravděpodobnost..

Já musela použít postinor dvakrát a pokaždé mi rozhodil cyklus na pár měsíců. Posledně to proběhlo tak, že jsem cca po týdnu od doby, co jsem si ho vzala, měla velmi slabé asi čtyřdenní krvácení, ale rozhodně to nebyla menstruace. Menstruaci jsem paka měla asi o 10 dní zpožděnou, a další měsíce se to ještě rovnalo. Takže žádný strach z otěhotnění. Postinor je prostě hnus a udělá s tělem pěknou paseku.

Reaguji na AlmaSinger:
Jéééžiš, mockrát Ti děkuji za reakci! Docela mi spadl kámen ze srdce!

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lojzínka: já být tebou bych byla klidná,myslím,že postinor je dost spolehlivý pokud ho použiješ v čas a píšeš,že ano,tak bych nestresovala..nebo si zavolej na gyndu..

arrow
profile_image
Lillo
od 4. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aj mne to teda rozhodilo cyklus a poriadne, nedostavala som menstruaciu skoro 3 mesiace tak mi dala doktorka lieky. Tá tabletka je hnus.

Opravdu klid, já taky měla strach, když jsem měla jen to slabé krvácení a menstruaci hodně opožděnou, ale postinor je opravdu něco šíleně silnýho a pokud jsi ho použila správně, tak se neboj. No, já už ho doufám nebudu potřebovat, protože co to člověku udělá s tělem...

arrow
profile_image
QQQUESTION
od 3. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dnes, 07:23:24 - Připojeno během spojování:
Zpožděná menstruace po Postinoru

Stala se nám s přítelem taková nemilá věc. Při styku se sesunul kondom a zůstal ve mně. Nejsem si jistá, zda do mě něco vyteklo. Každopádně jsem si pro jistotu koupila Postinor, prášky užila dle návodu a k mému nemilému překvapení se mi nedostavila menstruace v očekávaném termínu.Mám teda zpoždění cca 2 týdny. Poslední menstruace mi skončila 30.6., 30.6. proběhl onen rizikový styk, pak, mám tušení, proběhlo krátké špinění a od té doby nic. Menstruace mi meška cca 14 dní. Mám za sebou 3 různé těhotenské testy s různou citlivostí - všechny negativní. Svého gynekologa mám bohužel daleko, tak teď sháním někoho nového, ten mi odpoví nejlépe, ale přesto se chci zeptat tady, jestli se některá z vás setkala s něčím podobným? Jsem z toho docela rozhozená. Děkuju všem za rady, názory a postřehy.

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

osobní zkušenost sice nemám, ale Postinor je dost svinstvo, které rozhodí celé tělo, takže zpoždění a nebo i vynechání menstruace je při něm normální...takže neplaš, to bude v pohodě

Já měla postinor a jo, klidně se ti tohle může stát, bud vynechá, nebo se zpozdí... to je normální u toho. No lepší si to rozhodit než být v tom

arrow
profile_image
MarBella
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud jste měli styk poslední den menstruace, je pravděpodobnost otěhotnění celkem malá. Pokud sis udělala 3 těhotenské testy a všechny vyšly negativní, je vyloučené, že bys byla těhotná, takže buď v klidu. Já jsem si musela před časem vzít Escapelle, což je obdoba Postinoru, a taky jsem pak menstruaci měla všelijak.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené