arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky už si nevím rady. Ve 29 jsem se konečně rozhodla pro rovnátka a doktorka mi nabídla průhledné keramické zámečky. Žádné rozdíly mezi kovovými a keramickými mi neřekla. Tak jsem se rozhodla pro ta keramická, nejsou tolik vidět a to mě lákalo. Ovšem byla jsem zklamná už při nasazování dolních zámečků, je to cca měsíc. Paní doktorka je prý vyhlášená a je v oboru už nějaký pátek, tak proč tam nejít že ano. Ale hned šok, paní doktorka nepoužívá rukavice, nosí gelové nehty, má opar a je nastydlá. Prskala, kašlala, ruce si skoro nemeje, použije takový vlhčený ubrousek a do něj se utře, prostě hnus. Roušku sice měla, ale tu měla zavěšenou kolem krku a když si jí nandala tak jí zase spadla. Opravdu jsem se málem pozvracela po tomto zážítku. No ale to byl jen dodatek....
Po týdnu kdy jsem skoro nic nejedla jen spíše pila mi vypadli tři zámečky (musela jsem je sníst) ani jsem si toho nevšimla. A druhý den jsem jeden měla při probuzení v puse, ten jsem zachránila. Volala jsem doktorce co s tím a ona mě řekla že musím jíst opatrně, jak víc opatrě když skoro nejím. No tak jsem šla na doplnění zámečků a nechala mě naštěstí zaplatit jen jeden, ikdyž si myslím že bych neměla platit nic. No a je tomu deset dní a tři zámečky zase dole. Prosím o radu, jak toto řešit, už si nevím rady. Mám přejít k jinumu lékaři? To jsem už měla v plánu ale zatím jsem žádného v okolí nenašla. Ale paní doktorka ke které chodím je dosti nechutná nechápu že jí to nevadí. Při druhá návštěvě se šťourala v uších a při třetí si vyndavala ospalky z očí a pak mi šahala do pusy a ještě jí smrděli ruce od jídla, no coment chce se mi............... moc prosím o rady jsem z Vrchlabí.

fuuuuuuuuj, tak tam bych nešla znova. je mi špatně jenom to čtu jinak já měla taky keramický, půl roku a za tu dobu mi neupadl ani jeden, takže tipuju, že to špatně lepí. asi se jí to hodí, když za znovunalepení pak inkasuje prachy

arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No ona mi tam dává na stoličku cement abych měla vyšší zkus, když na to koukám tak ty vrchní zuby překrývají ty spodní tím pádem ty zámečky vytlačí. No ale ona je odborník já tomu nerozumím, chjo. No budu pátrat po někom jiném.

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No ono to s tím mytím rukou u zubařů nebude asi až tak žhavé, moje doktorka je v tomto taky dost pra.se, nejhorší je, že zároveň má rozdělaných i více pacientů... raději mám celou dobu zavřené oči a modlím se ať něco nechytnu . Věc jako rouška jsem u ní neviděla za celé dva roky. Jinak mi taky na začátku ty zámečky docela často vypadávaly ale dr. to vždycky pak nějak vylepšila aby to drželo (dala tam ligatury, posunula kroužky, dala víc lepidla etc.) a už se na tom místě problém většinou neopakoval. S tím pátraním po jiném doktorovi se bojím, že to budeš mít trochu komplikovanější (pochybuji, že by tě jiný ortodent převzal s nasazenými rovnátky...) leda že by sis nechala všechny zámky sundat (a zaplatila to).

arrow
profile_image
eleneben
od 9. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, doporučuji přejít k jinému ortodontistovi, i kdybys měla dojíždět. Pracuji v orto ambulanci a upadlý keramický zámek jsem snad ještě neviděla. Dokonce se i hůř ze zubů odstraňují na konci léčby, takže pokud byly dobře nasazené kvalitním materiálem, tak nemají šanci upadnout. Když už, tak se spíš uštípne jedno křidýlko nebo malý kousek zámku.
No a ta hygiena, to asi ani nemá cenu komentovat. Já nevím jestli jsem paranoidní, ale bez rukavic, roušky a často i štítu bych na pacienta nesáhla. Ani na nástroje ani na nic. Prostě v ordinaci má být sterilní prostředí podlě mě.

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevíš náhodou jestli se ta špatná hygiena dá někam nahlásit (anonymně) a oni to zkontrolují? Opravdu ráda bych s tím něco udělala...

arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na annette:
Nechodíme ke stejné doktorce? Tahle má také rozdělaných více pacientů a pak přijde k umyvadlu a jen tak tam strčí ruce zapne, hned vypne vodu a je to. Myslím, že takhle si mejou ruce malý děti, který to odfláknout když je rodiče nevidí.

arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na eleneben:
Moc děkuji za radu. Kéž by byli všichni ortodonti jako ty . Myslela jsem si, že používání rukavic je už dnes běžné, nebo snad dokonce povinné. To i zubařka u nás na vesnici používala rukavice a štít. Ted co jsem přestoupila tak používá rukavice a je čistovná. Ale tahle to je prostě děs, fakt se mi z ní dělá blbě. Ještě chodí tak divně namalovaná, jde vidět jak má makeup rozmazaný, fuj.
Tak snad bude mít štěstí.

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pavliii: Nechodíme ke stejné doktorce?

Chodím k doktorce do Ostravy. Nejhorší je, že já za jedno patro platím 17 tisíc Kč, za tu částku bys pak už čekala nějaký servis... no hlavně, že má supermoderní ordinace a hygiena nula.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené