Dámy, vy které máte zkušenosti s více značkami gelových očních linek, poraďte mi prosím. Zvažuji, jestli kupovat něco dražšího (např. Bobbi Brown- cena kolem 700 Kč v Douglasu) nebo se jim vyrovnají ty z drogerií (např. Lóreal nebo Maybeline- cena do 300 Kč v DMku)?

Podotýkám, že by to byly moje první gelové linky, ještě jsem je ani nikdy nezkoušela, takže nevím, jak se mi s nimi bude pracovat. Proto bych chtěla něco, s čím to půjde dobře i začátečnici.

Nebo máte zkušenost s jinými značkami?
U BB se mi líbí, že mají více odstínů a pravděpodobně bych si nevybrala úplně klasické černé, ale třeba nejtmavší šedé. Každopádně v současnosti používám černou, nebo černo-šedou tužku na oči, takže i klasickou černou bych přežila.

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 5Peta: Pokud to jsou tvé první gelové linky, tak bych být tebou sáhla po těch drogerkových, třeba takové od Loreal jsou podle mě hodně dobré a v pohodě ti stačí, netřeba kupovat od BB

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Minnies: od Loreal jsou podle mě hodně dobré a v pohodě ti stačí, netřeba kupovat od BB

Souhlas.

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám linky od Estee Lauder a musím říct, že drží skvěle. Ráno nanesu a večer vypadají stejně jako ráno. Jsou krásně syté a drží perfektně. Ale je fakt, že jsem žádné drogérkové nevyzkoušela, tak nemůžu porovnávat.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mám od maybeline a jsem spokojená,krásně se mi s nima pracuje a skvělě drží

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem měla linky od M.A.C., které jsem si nemohla vynachválit. Vypotřebovala jsem je a přemýšlela nad jinými (resp. jestli ty Macovské za to stojí), zkoušela essence - všichni říkali jak jsou dobré - blbost nejsou, oproti těm drahým jsou fakt špatné.
Pak jsem vyzkoušela L´oreal Gel Intenza a musím říct, že jsou srovnatelné s těmi od M.A.C., řekla bych, že jsou i malinko krémovější a lépe se s nimi pracuje.

arrow
profile_image
MangoM
od 14. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s holkama výše, ty od L'Oréal jsou dobré. Navíc je v balení i štěteček, který (dle mého názoru) není vůbec špatný, dobře se mi s ním pracuje.

Cituji Battlefield: od Estee Lauder

od Estee právě použím tužky na oči a jsem s nima taky spokojená, ale gelovky se mi zají preciznější (když už má člověk cvik). Je to ale dobrá značka, ale na gelovky od ní jsem zapomněla. Kolik jsi za ně cca dala, prosím?

Cituji Cindova: přemýšlela nad jinými (resp. jestli ty Macovské za to stojí), zkoušela essence - všichni říkali jak jsou dobré - blbost nejsou, oproti těm drahým jsou fakt špatné.

super, díky, asi budeš jedna z mála, kdo může porovnat, takže děkuji za názor, věděla jsem, že Essence má gelovky taky, ale tu značku moc nemusím, takže ty bych nekoupila.

Cituji Cindova: Pak jsem vyzkoušela L´oreal Gel Intenza a musím říct, že jsou srovnatelné s těmi od M.A.C., řekla bych, že jsou i malinko krémovější a lépe se s nimi pracuje.

Tak ty od L'orealu vypadají dobře, podle vašich reakcí, asi budou právě srovnatelné s těmi od Maybeline a cenový rozdíl mezi nima moc není.

Cituji MangoM: Navíc je v balení i štěteček, který (dle mého názoru) není vůbec špatný, dobře se mi s ním pracuje.

Ano, dneska jsem se na to balení koukala, je k nim i štěteček, já mám doma i další štětečky na gelovky ze sad štětců, které jsem ale ještě nikdy nevyužila Takže teď už jen dobře vybrat ty linky.

Reaguji na Minnies: Jj, budou to moje první, BB jsem zmínila, protože jsem o nich někde něco četla a navíc BB je teď nově v Brně. Jednou jsem tam nakoukla a odstínů mají fakt hodně. Takže tam mě lákají hlavně ty odstíny, každopádně bych od nich očekávala i kvalitu, a proto jsem chtěla znát porovnání PROFI vs. DROGERKA (když to tak nazvu).

arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji 5Peta: Jj, budou to moje první, BB jsem zmínila, protože jsem o nich někde něco četla a navíc BB je teď nově v Brně. Jednou jsem tam nakoukla a odstínů mají fakt hodně. Takže tam mě lákají hlavně ty odstíny, každopádně bych od nich očekávala i kvalitu, a proto jsem chtěla znát porovnání PROFI vs. DROGERKA (když to tak nazvu).

Asi takhle, pokud se tím chceš líčit jen ty sama tak ti budou vyhovovat úplně luxusně. Ano BB jsou možná o chlup lepší, ale krásně se dá fungovat i s těmi levnějšími. Já třeba na běžné nošení také nosím ty od Loreal. Výdrž na očích je celodenní, jsou černo-černé. Odličují se velmi dobře, konzistence je také fajn, navíc v ceně máš i štěteček, který je taktéž velmi dobrý a krásně se s ním pracuje. Od BB mám sice černé, ale hlavně abych je vyzkoušela a pak mám i barevné, protože ty jiné značky téměř nevyrábí, ale pokud bych si měla vybrat tak bych brala Loreal, úplně stačí a za tu cenu luxus. Navíc když to jsou tvé první linky a nevíš třeba jak se ti s nimi bude pracovat, tak si myslím, že není třeba do těch drahých investovat, to třeba až po čase až se oťukáš s těmi levnějšími, které jsou maximálně dostačující

Reaguji na Minnies: Tak jo, díky. Je pravda, že kdyby mi to nevyhovovalo a vrátila bych se k tužce, asi bych se ty od BB snažila prodat, přece jen je to dost peněz na pár gramů "čehosi" Takhle když risknu ty od L'orealu, tak by mě to tak nemrzelo.
Jinak v DMku jsem je viděla za 279 Kč, to je asi normální cena, ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě nejdřív nějaké levnější. Já třeba zjistila, že mi aplikace štětečkem vůbec nevyhovuje a nejde mi (i když fix a klasické linky zvládám v pohodě jedním tahem) a leží mi v šuplíku Plus u nich je to, že jsou matné.

Reaguji na Caisy: tak já nejspíš zkusím ty L'oreal, mám doma 2 různé štětečky na gelovky. Jeden je takový tanký kulatý a druhý klasika zkosený.

Ne... teda četla jsem recenze na ty bobi brown a teda akorát nadávaly holky že za ty prachy hrozné..od Mac teda nevím, ale já mám od maybeline a jsou super i s tím štětečněm se dobře pracuje

Cituji calipsso: četla jsem recenze na ty bobi brown

Právě proto si radši poslechnu názory rovnou od těch, které to mají ozkoušené.
Já četla nějaký recenze v časopisech a na blozích a ty od BB a celkově značku BB vychvalovaly. Ale ano, četla jsem i negativní reakce.
Viděla jsem ty linky jen zběžně, když jsem prolítla Douglasem a chybělo jim několik odstínů, ale určitě bych si je mohla ještě vyzkoušet v reálu. Každopádně reakce vás všech tady v diskuzi mě utvrdily v tom, že nemá cenu platit více jak dvojnásobek, když to pravděpodobně udělá stejnou službu a když nepůjdu do těch úplně nejlevnějších, což bych nešla ani tak.

arrow
profile_image
Dzeejnyys
od 31. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám linky za 70 kč a jsou to nejlepší gelové linky co jsem kdy měla. Jsou od značky uma, dají se sehnat v tetě, bývá tam samostatný stojan

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené