arrow
profile_image
rarasheek
od 1. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, co děláte, aby vám prádlo po vyprání krásně vonělo. A nejen po vyprání, ale i po vyžehlení a stále i ve skříni.. Peru drahými pracími prášky jako je Ariel a používám kvalitní aviváž, ale nevím kolik toho tam dát, jelikož i když peru málo prádla a dám tam v celku dost prášku i aviváže, tak prádlo voní jen po vyprání a ne po vyžehlení.. Měla bych dávat hodně aviváže? Prádlo neperu nějak znečištěné a mám novou pračku..

Jsem na tom úplně stejně, z pračky vytahuju nádherně voňavé prádlo a když ho sesbírám, vůně je pryč....Doufám, že se najde někdo, kdo na to má fígl

Holky, já řeším úplně to samé. V práci mi kolegyně poradily vyčistit filtr u pračky. Prý je i nějaký prostředek na čištění pračky, který by měl vymýt buben a tím ho pročistit. Zatím jsem to zkoušela jednou, pračku vyčistit a zdá se mi, že je to trochu lepší. Ale furt to není ono.

Já mám aviváže z Německa a s tímhle problém nemám

důležité je to sušit někde v místosti, pač venku se to vyvětrá

Reaguji na klara_2001: můžu se zeptat, jak se jmenují?

arrow
profile_image
Tessie
od 3. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na cupcake: Aby zase nezasmrádlo...co myslíš?

arrow
profile_image
CaloudovaZ
od 26. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na cupcake: Blbost! Pokud je kvalitně vyprané prádlo atd., tak nemá na vůni vliv místo sušení. ba naopak! Mně voní ještě víc, když ho suším venku... závisí to na množství a času, kdy přidáváte aviváž. Já používám výhradně Dedru, Silan nebo Lenor. Aviváž přidávám těsně před finální fází. Tedy toto je možné pouze u pračky, která má vstup z vrchu. Na pračce máme program, který je výhradně na aviváž, je to poslední napuštění vody a následné ždímání. Jinak mám zkušenost, že kamarádka dává snad půlku aviváže a má to pravý opak.

Tadyty mi nejvíc voní

A pak ještě voní hezky tenhle Softlan

Reaguji na cupcake: zkoušela jsem sušení v sušce, doma i venku, efekt je stejný, po usušení prádlo nevoní....

arrow
profile_image
Petunie
od 23. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já používám černý lenor, prádlo suším na půdě, vždycky coní celá půda.. Prádlo vyžehlím, bohužel vůně se vytratí. Ale pokaždé, když otevřu skřín, tak cítím náádhernou vůni pracích prostředků ) A na bílé je nejlepší Ariel - Mountain, to mi řeklo už hodně lidí, že to nádherně voní.. i měsíc, nebo tři měsíce po vyprání.. (např. bílé mikiny, které nenosím tak často)..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Peru v tekutém prášku REX Almond milk, bez další jakékoli aviváže a prádlo suším na rozkládacím sušáku v pokoji, při otevřeném okně, nežehlím, věším, tak, abych si nepřidělávala práci a oblečení nádherně voní, až občas přítel "morousí" že cítí jak mu voní oblečení že je to "hrozně" cítit

arrow
profile_image
elle1
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja nepoužívam aviváž, len tekutý ariel alebo persil gel a suším vonku na slnku...prádlo vonia...ked ho suším doma, nevonia....
a pračku som vyčistila, ale to na to nemá vôbec vplyv....

Používám jakoukoli aviváž z Německa, při trošce aviváže mi výrazně voní i to prádlo, které mám třeba půl roku schované. A samozřejmě prádlo ze sušičky je také aromatičtější.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené