Ahoj, chtěla bych se zeptat na aktuální zkušenosti s kosmetikou všech slečen, které si malují výrazné obočí. Nemám namysli jen lehké dotáhnutí pár čárek kde zrovna chloupky chybí, ale výrazné namalování celého obočí jako má například Vicky Pattison (viz foto). Myslím, že hlavně v létě s tím jsou velké starosti. Obočí se lehce rozmaže a u vody jsem za bezobočáka a tak mě zajímá zda na to už některá z vás vyzrála. Já si obočí nechávala permanentně tetovat, ale už je téměř pryč (díky bohu) a znova do toho jít rozhodně nehodlám a tak maluji a maluji. Bohužel to však dá dost práce a zabere to spoustu času, takže pokud máte déle trvající finty na obočí které něco ustojí tak prosím sem s nima.

Cituji Menni: Obočí se lehce rozmaže a u vody jsem za bezobočáka

Ty nemáš žádné své obočí, nebo máš světlé?

Reaguji na True: To za "bezobočáka" Berme lehce s nadsázkou prosím. I když občas si tak opravdu připadám protože mé obočí je samo o sobě dost nevýrazné. Ale také je pravda, že ho dost vytrhávám jelikož si roste kam chce, ve všech směrech a navíc dost nízko A tomu se přizpůsobovat nechci, takže volím domalování.

Reaguji na Menni:
OK.
Tak si ho nech dorůst a používej hennu.

arrow
profile_image
stepní_vlk
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

na tohle by měly bejt dobrý ty Aqua Brow od MUFE, ale vyzkoušeno nemám..

Cituji stepní_vlk: Aqua Brow

Cituji mroskvicka: Já ho domalovávám tužkou, pak zafixuji matným stínem a případně ještě přejedu gelem na obočí od Alverde

Holky nemám žádnou zkušenost s takovými gely, myslela jsem že je to pouze pro takové učesání obočí aby drželo tak jak má, ale MROSKVICKO ty říkáš, že si obočí maluješ i tužkou, stíny a poté přejedeš gelem, takže to znamená, že tento gel zafixuje i tvar, který sis prvně vymalovala tužkou? Máte i nějaké oblíbené tužky s kterými jste spokojené?

Cituji True: Tak si ho nech dorůst a používej hennu

Máš s hennou osobní zkušenost? Obarví pouze chloupky nebo zanechá barvu vytvarovaného obočí i na kůži? Já osobně četla, že z kůže se to smývá... na druhou stranu jsem ale v zahraničí měla kamarádku, která hnědou hennu na obočí používala a tvar ji držel také na kůži i přesto, že se odlíčila. A světe div se, ale vypadalo to opravdu pěkně. Jako stíny na obočí, které se nesmývají.

Reaguji na Menni:
Celé roky nepoužívám nic jiného.
Barví samozřejmě i pokožku. Jasně, že se to časem vymývá, ale týden to v pohodě vydrží. A chloupky měsíc.

Ještě jsem neviděla dokonalý permanentní makeup obočí. A to obočí viz obrázek se mi nelíbí. Lepší si to barvit a nebo si koupit štěteček na obočí a stíny. Vypadá to více přirozeně než tužka. K vodě nějakou fixaci a to se ani nehne, pokud se nepotopíš

Cituji EleanorWoods: koupit štěteček na obočí a stíny

Cituji mroskvicka: Tužku zafixuje spíše ten stín.

Tak to vypadá docela nadějně pokud Vám přijde, že to drží lépe než tužka. Já se trochu bála toho nanášení. Nedokážu si moc představit jak si namaluju obočí právě tím stínem a to ve stylu jaký je na obrázku. Ale slyším na to v podstatě jen pozitivní ohlasy tak odložím svou skeptickou stránku a vyzkouším také. Pokud mi chcete nějaké kvalitní v dobré ceně doporučit-určitě se nebudu zlobit. Každopádně Vám ale děkuju za rady...

Cituji mroskvicka: Týden? Mě týden nevydrží na kůži ani permanentní barva, natož henna...

Když použiju černou, tak opravdu týden. Ale jinak chloupky vydrží tmavé opravdu dlouho.
No, každopádně je to na léto nejlepší řešení.

Cituji True: Když použiju černou

Myslíš, že hnědá by fungovala stejně? Týden by byl ideální,ale i 4 dny by mi stačily. Přesně jak říkáš, na léto je to nejlepší řešení a vůbec líbí se mi ta představa mít napřed načrtnuté obočí a neřešit tak ranní rychlomalování kdy každá minuta navíc je dobrá... mě osobně líčení obočí zabere spoustu času, ale přičmarknout ho prostě stejně musím. I kdyby nic jiného. Kde a jakou hennu kupuješ prosímtě? Je k dostání i v Tetě? Ptala jsem se v DM a tam hennu neměli.

arrow
profile_image
Geri mojeid
od 19. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Menni: Myslíš, že hnědá by fungovala stejně? Týden by byl ideální,ale i 4 dny by mi stačily.

No tak ti garantuju, že ti to vydrží, 4 dny určitě. Taky si barvím obočí hennou a na kůži si dodělávám ocásek obočí - aby bylo delší, v pohodě to týden drží. Nech to působit delší dobu a pak to zbytečně při každém odličování moc nedrhni

Reaguji na Geri: Vážně? Tak to je paráda, už se těším až to vyzkouším. Snad ji teda seženu v Tetě a budu vědět jak na ní. Když náhodou přetáhnu, dá se v prvních sekundách smazat bez toho aby tam po ní zůstaly stopy?

Reaguji na Menni: No právě bych řekla, že tou tužkou to vypadá dost nepřirozeně jako na tom obrázku. Mám raději přirozenější vzhled obočí. A co se týče toho líčení, tak to si musíš vychytat a dáš to v pohodě. Je to určitě lehčí než tou tužkou.

já si obočí učešu, pak "dobarvím" hnědým stínem (teď mám MAC, protože byl mono, ale předtím jsem měla od NARS a ten byl parádní, hrozně vydržel, akorát že byl pouze v duo s černou, kterou jsem neměla šanci vypotřebovat), a zafixuju lakem na vlasy jinak na voděodolné líčení se doporučuje pod to dát něco mastného, pak ten stín a pak zafixovat - to by mělo vydržet nejdéle.
Předtím jsem používala tužky - docela dobrá byla tužka na obočí od MAC, ale právě v létě mi vydržela o dost méně než stíny, navíc i to bylo poměrně neekonomické řešení. Takhle jí ale nosím v kabelce, kdyby bylo třeba něco doupravit přes den.
S takovýma těma gelama/řasenkama osobně nemám moc dobré zkušenosti, většinou si stínem i obočí dotvarovávám, takže potřebuju větší přesnost, navíc dodělávám "ocásek" - moje obočí je dost krátké samo o sobě. Svoje mám tmavé, ale poměrně řídké, takže nenamalované vypadá dost divně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené