arrow
profile_image
Mitsuuko mojeid
od 29. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

prosím, máte s tím někdo zkušenost. Už před měsícem Matýskovi (štěně 4 měsíce) přišli ze slzení oček na to, že má virážku jakoby na třetím víčku, která mu dráždí rohovku a tím dochází k slzení a zánětům a v závěru i k ničení oka a mohlo by dojít k trvalému poškození zraku =(
Měli jsme na to kapky a Azulen, kapky jsem dokapaly a stále mažeme Azulenem 5xdenně, ale nic, nezabralo to a za 14 dní bychom měli jít na předoperační vyšetření. Ale já se bojím dát takhle malé štěně na operaci s celkovou anestezíí. Máte s tím někdo zkušenost prosím? Díky

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Před cca14 lety mi operovali psovi očičko, měl vstřebatelné stehy Mvdr. Herčík to tenkrát dělal pod mikroskopem a vše proběhlo bez komplikací.
Před měsícem jsem měla 7měsíčního psa podruhé v narkoze a všechno v pohodě.
Hlavně si vyber DOBRÉHO veterináře, kterému budeš plně důvěřovat, oči se dělají většinou pod mikroskopem, tak se předem zeptej na všechno a když se ti nebude něco zdát jdi jinam.
Lepší je podstoupit zákrok než nechat pejska trápit.

arrow
profile_image
Mitsuuko mojeid
od 29. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na denisatenisák: Děkuju, trochu jsem se poptala v okolí a zas tak ojedinělý zákrok to opravdu není. Mám veterináře na Podolí - MVDr. Pánek, už tu jeho jméno kolovalo v několika diskuzích.. Je to tam sice trochu dražší, ale zachránil už několikrát mým psům život, takže mu v otmto plně důvěřuji. No, jen s emi do toho po psychické ani finanční stráncee moc nechtělo, ale hlavně, že bude v pořádku..

Takže, díky za uklidnění

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené