arrow
profile_image
JitulaF
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj potřebuju poradit, chystám se vysadit po 5 letech antikoncepci. Máte s tím někdo zkušenost?

Bohužel ano .. ne moc příjemnou, taky jsem ji vysadila po 5 letech, abych si jako od ní dala na chvilku "pohov" .. Přibrala jsem asi 4 - 5 kg, byla jsem nafouklá, oteklá, no hrůza .. Už vím, že jí vysadím opravdu už jen, až se budu cítit na miminko

arrow
profile_image
JitulaF
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nicol
já vždycky slyšela spíš o opaku a můžu se zeptat jakou antinu jsi brala?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já taky slyšívám o opaku než píš Nicol. A asi se na to také chystám, po 4,5 letech.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,vysadila jsem antikoncepci v dubnu po dvou letech,zatím od té doby jsem nedostala menstruaci,dr.mě řekla,že mám ještě chvíli počkat,zítra tam jdu a uvidíme,co mi řekne..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já se připoji, mám stejnou zkušenost. Tak jak jsem před tím, než jsem začala brát HA, měla nepravidelnou menstruaci, tak po vysazení - hrůza, 3 měsíce nic, natekla sem, nafoukla, přibrala a ještě mi vyskákaly podivné boláky na čele.., tak jsem ji zase raději začala brát. Hrozím se toho, až budu vysazovat kvůli otěhotnění. Ale sestra s tím měla taky problém, chtěla těhotnět a menstruace byla šíleně nepravidelná a to samozřejmě doktoři umí upravit, tak to mě uklidňuje.

arrow
profile_image
JitulaF
od 16. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no jak tak koukám nic příjemnýho to vysazení nebude Kamarádka taky vysadila po 5 letech a naskákaly jí boláky na celém obličeji. Ale zase na druhou stranu se nedoporučuje brát antinu dlouhodobě... tak skusím a uvidím co to se mnou udělá

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě se žádná divočina nekonala. Prostě jsem vysadila, menstruace pravidelná (o něco silnější než s HAK), trošku pupínků (ale žila jsem dosti neuspořádaný život, tak nechci dávat vinu jen HAK ) a celkově takový "lehčí" pocit. Už bych se k ní nevrátila. Předtím jsem brala cca 7 let Tri-Regol (při braní jsem taky neměla žádné potíže).

arrow
profile_image
Kakula
od 18. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahojky, taky jsem vysazovala a děs běs.. nejen že jsem byla bez menzes, ale připadala jsem si zaj jak puberťák, samej pupínek, na obličeji, na hrudníku, záda.. a k tomu mi strašně začaly padat vlasy- z toho jsem teda byla hotová uplně nejvíc! nikdy jsem s něčim podobnym problém neměla, bála jsem se, že vyplešatim.. jakmile jsem začala zobat, jako mávnutím proutku vše ok-vlasy držej, vrátila se jim kvelita-lesknou se a nemastí a nepadaj, pleť uplně v pořádku, měsíčky pravidelný.. souhlasím tady s holkama-vysadím až budu chtít miminko

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vysadila jsem po 8 nebo 9 letech. menstruace mezi 21 - 30 den, což je dobrý, pupínky o hodně víc, prsa se zmenšily, ale zase mi nenatýkají lýtka a nemám křeče do nohou. taky HA už nechci

ahoj, myslím, že to je individuální, já v prosinci vysadila skoro po 8 letech, přišlo mi, že naopak jsem zhubla....po 3 měsících jsem měla váhu ale zase zpátky. Mám ale jinej problém, vysazovala jsem kvůli mimču, ale to pořád nejde, už je to 8 měsíců, doktor mi řekl, že to ještě možná není ani z těla všechno venku......takže pokud to vysazujete aby jste si od toho jen odpočinuly a vyčistily tělo, tak to je stejně na hodně dlouhou dobu, nějaký 3 měsíce nejspíš nepomůžou. Je to svinstvo a každej na to asi reaguje jinak.........

Beru Minervu..
Ano, na boláky na obličeji a ztracenou menstruaci jsem zapomněla (ale ta se dá samozřejmě vyvolat). - ale to já neudělala, jednodušše jsem nasadila antinu znova.
Já taky slíchávám spíše opak - že ženský shodí, ale stalo se .. ale možná to bylo tím, že jak jsem byla bez menzesu, nafouklá, oteklá, tak se na váze ukázalo o "pár" kilo víc, ale nevím nevím teda... váhově jsem pořád takhle hnusně nahoře, ale je fakt, že jsem splaskla ... tak nevím, kde je ten zakopanej pes ...

arrow
profile_image
alous
od 16. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kačenka1984
Doktorka mi řekla, že aby si tělo odpočinule a očistilo se, je třeba minimálně rok... a je to ještě hodně individuální. 3 měsíce určitě smysl nemají. Brala jsem Minervu a Diane 35, což je úplně to stejný a někde jsem slyšela, že u této HA to tělu může trvat až 3 roky než se srovná. jestli je to pravda, tak potěš pánbůh... ty pupínky opravdu moc příjemný nejsou. alespoň vím, že už HA brát nebudu...

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačenka1984: nějaký 3 měsíce nejspíš nepomůžou

Mě říkala moje gynekoložka, že když vysadit, tak minimálně na půl roku a víc, jinak způsobíte tělu velký stres, než si odvykne na hormony a pak hned aby si zase zvykalo.

arrow
profile_image
kuratenko
od 8. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som vysadila minulý rok v novembri (listopadu) po 5 rokoch. Hned som si nasadila chlorellu,takže pleť sa tak nezhoršila,to až neskôr,tento rok v marci.Vyrážky všade,kde predtým nikdy neboli, pozdĺž sánky, v dekolte, na chrbte- hrôza. Ale pomaly to ustupuje,aspoň dúfam. Hneď som odpuchla a začalo sa mi rysovať svalstvo,čo predtým nie,napriek tomu,že som poctivo a dlhodobo cvičila. Aj ludia z okolia mi hovorili,že som predtým vyzerala tak "nabrato". Aj kŕče v nohách prestali. Aj depresívne a plačlivé nálady.Prsia sa zmenšili. Samozrejme nepravidelný cyklus- s tým som mala problémy aj predtým. Momentálne som naposledy mala menzes v júni (červnu). Takže asi budem musieť behnúť doktorovi. HAK by som už nasadiť nechcela.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené