Ahoj holky nenašla jsem nikde obdobné téma, tak zakládám novou diskuzi. Snad mi některá trochu poradíte. První den menstruace jsem si vzala antikoncepci - Qlairu, všechno v pořádku, jen jsem celou dobu, 15 dní co jsem ji brala špinila, bolela mě strašně prsa, plno vedlejších účinků, nakonec jsem ji po 15ti prášcích vysadila, protože mi to za to nestálo. Myslela jsem, že přestanu špinit, jenže je to ještě horší a znovu jsem dostala menstruaci (normálně jsem ji měla dostat až koncem měsíce). Jsem z toho celkem vyplašená, nevím jestli počkat ještě nebo jít hned ke gynekologovi. Máte s tímhle některá zkušenosti? Budu moc ráda za každý příspěvek. Děkuju

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Mayoun: Myslím, že sis rozhodila hormony. Teď bych ji znovu nenasazovala

arrow
profile_image
pauvre
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A Ty jsi začala brát novou antikoncepci? Mně se tohle stalo právě při nové antikoncepci. Ta má původní měla víc hormonů a tahle míň,takže to bylo pro tělo asi dost velký chaos. Brala jsem ty prášky a taky jsem stejně furt špinila,tak jsem stejně jako Ty prášky asi po 15-ti dnech skončila brát. Akorát já to nedostala. Takže jsem byla dost zmatena a čekala další měsíc,jestli to dostanu a dostala. Pak jsem to říkala doktorce a ta říkala,že to je normální,že jsem to měla dobrat,pak si udělat 7 dní pauzu a zase začít brát prášky,že by si to tělo zvyklo. Že jsem ani menstruaci neměla z čeho dostat,když jsem celou dobu špinila.Takže jsem po 2 měsících začala prášky brát a už takové problémy nemám. Jen bylo to tělo a hormony asi trochu poplašený.

Reaguji na Moňas: Nu to v plánu ani nemám. Tahle mi nesedí a zase pořád dokola zkoušet nové a nové antikoncepce dokud nějaká nesedne aspoň z části, je běh na dlouhou trať. Říkala jsem si, že počkám do konce týdne a jinak se objednám na gynekologii.

Reaguji na pauvre: Tu antikoncepci jsem brala před 2 rokama v léte, ale jen měsíc a vůbec si nemůžu vzpomenout, jestli jsem takový problémy měla nebo nee, ale zdá se mi, že ne a po platíčku jsem ji vysadila proto, že nebyl žádný přítel, tak jsem do sebe nechtěla zbytečně cpát hormony. Doktor mi ji předepsal kvůli bolestivé menstruaci. Nu a teď jsem si řekla, že ji začnu brát opět a takové problémy. Dos nepříjemné to pro mě bylo, tak jsem ji prostě vysadila, v letáčku bylo psaný, že ji můžu přestat brát kdykoliv. Tak nevím jestli mám čekat až se tělo trochu uklidní, zvykne si, že už hormony nedostává a snad se popraví. Jen nevím, kde se teda tolik krve bere jedna menstruace, pak pořád špinení a teď další, a to vše bez přestávky jediného čistého dnu, šílený

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já v životě zkoušela 4 různé HA a vždy první měsíc o.k., při druhém platíčku jsem špinila a pak najednou dostala menstruaci a ta se už nezastavila, tak jsem HA vzdala. Pokaždé, když jsem začala špinit nebo dostala menstruaci v době, kdy jsem ji mít neměla, jsem šla k doktorovi, ten mi dal ještě k tomu noretisteron, nebo jak se to jmenuje a napsal mi jiné prášky, až jsem se takdle dopracovala k chudokrevnosti. Prášky se berou aby sis mohla užívat bezstrarostného sexu a ja za tu dobu nemohla sexovat vůbec, neboť to přes ty problémy nešlo a to nemluvím o stálé unávě atd. Ale nechci Tě strašit, třeba si Tvé tělo opravdu zvykne.

arrow
profile_image
pauvre
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vidíš to,my holky jsme prostě nesmrtelný ,tolik krve a furt jsi v poho
Zkus si zajít k doktorovi a uvidíš,co Ti řekne

Reaguji na Simeek: Jo zvykne jenže se mi fakt do sebe nechce tlačit další a další antikoncepce. Přítele nemám, takže sem tam hold bude muset vydržet kondom ) Před tím jsem taky bez antikoncepce fungovala a bylo to uplně v pořádku, s ní to bylo doslova peklo, a taky, že místo toho užívání si bezstarostného sexu jsem si užívala tak maximálně stresy, kdy už to skončí. Ale tak víš o čem mluvím

Reaguji na pauvre: Řekla jsem si, že do konce týdne ještě počkám, je to 3. den co jsem "čistá" jako bez antikoncepce, třeba se hormony upraví a když ne, tak se objednávám nebo s takovou pomalu, ale jistě vykrvácím

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je to normální, při začátku braní (jo, bere se to jako začátek, když jsi ji dva roky neměla) je tělo rozhozený, některá prošpiní tři měsíce v kuse, některá vůbec.
Vysazovat jsi neměla, až ji nasadíš znova, problémy bys mohla mít stejný (buď s touhle, nebo i s jinou HA), osobně bych to přečkala, za pár týdnů by to bylo v pohodě

Reaguji na Majduš: Jenže, když jsem si dala všechno pro a proti, tak ji prostě brát nechci proto jsem ji prostě vysadila. Snad joo, jen kdyby ta krev už přestala téct :-/

Není se čemu divit, 15 dní bereš něco pro tělo naprosto cizího a pak zase vysadíš.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Mayoun: Jenže, když jsem si dala všechno pro a proti, tak ji prostě brát nechci proto jsem ji prostě vysadila. Snad joo, jen kdyby ta krev už přestala téct :-/

V tom případě zajdi za doktorem a popřemýšlej nad nějakou jinou ochranou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené