arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Red_fire: Možná ti od této paniky pomůže informace

Tak pěkně děkuju, jsme navždy bez sexu

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ivčáááá: Proč? Kondom a Pharmatex se ti nezdá jako přijatelné řešení?
I kdyby náhodou prasknul kondom (jakože se testují takto, kam se hrabou ty 200 000x otevřené šuplíky v Ikei), Pharmatex zajistí, že ani přesto k otěhotnění nedojde. A když se použije kondom, Pharmatexu se už nemusí dávat tolik, čili déle vydrží a v důsledku nevyjde tak draze...
V pohodě je i přerušovaná soulož a Pharmatex, ale já osobně bych přerušení něčeho tak hezkého nedopustila

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Red_fire: Kondom a Pharmatex

Nene, asi jsme se moc nepochopily. Kondom nesnáším (teda dřív pokud byly náhodné styky samo ano), Pharmatex vyzkoušený nemám, ale volím pohodlnou metodu a to ta tvoje pro mě není. Takže tak,ale dík za info.

Vysadila jsem holky před měsícem a zatím v pohodě sice partnera nemám , ale mám strašnou chut na sex a to jsme nikdy s HA neměla , nesnášela jsme ho
Plet zatím 3 pupínky , ale dost se toho bojím , měla jsme hodně problematickou plet , brala jsem Diane35 .
Jen holky co mě trápí , měla jsme to dostat před 3 týdny a stále nic ? Co s tím ? Doktorka mě zase seřve , že jsme to vysadila .Bojím se k ní , před rokem jsme taky vysadila a nebyla vubec nadšená hned proč to dělám a jakej mám duvod a jaká je to blbost to nebrat , ale nechápe ty chutě na sex S partnerem bývalím sme se milovali jednou za měsíc a po vysazení HA ? Každý den a bylo to nádherný , ale ona hned jeslti chci jako otěhotnět nebo co , tak se tam dost bojím . mám počkat ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak k ostatním antikoncepčním metodám.Žádná krom HA se mi nelíbí, fakt ne, kondom je prostě otrava a jakékoliv jiné cílené aplikování čehokoliv taky, Bát se že se tam pak něco přenese prsty atd. ...navíc Pharmatex a jiné se mi nějakpodvědomě příčí jako silná chemie. Prostě ten výběr na trhu mi přijde zoufalý (jasně jsme na tom tisíckrát líp než před x-lety ale i tak). My budeme praktikovat přerušovanou soulož a když otěhotním tak otěhotním. Proto taky vysazuji až teď. Sice dítě neplánujeme úplně a nebudem na něm "pracovat", ale když se stane tak bude mimi nebude to pro nás překážka.

arrow
profile_image
olivia27
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Vendy07: S HA jsem byla pořád na něco naštvaná, hrozně si všechno brala.

Naprostý souhlas, byla jsem šíleně vztahovačná a to tak, že kolikrát bych i brečela. Teď jsem v úplné pohodě, klidu, získala jsem takovou chuť jak to říct "do života"
PS.: brala jsem 8 let Yadinne, vysadila jsem cca 2 měsíce zpátky, měsíčky se dostavily cca měsíc a něco, teď čekám, že to snad taky dostanu tak nějak.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivčáááá: Nene, asi jsme se moc nepochopily

Nepochopily, ale vůbec to nevadí.

Jen ještě dodám toto:

Cituji Ivčáááá: Kondom nesnáším

Já si právě také myslela, že mám ke kondomům odpor - a když jsem se rozhodla skončit s HA, nakoupila jsem nějaké tenké a kupodivu je vůbec nevnímám a nijak nás neruší Ono holt je to o přístupu - když jsme je používali poté, co jsem třeba brala antibiotika, bylo to "fuj", teď vím, že to tak chci a jsem s nimi spokojená, nějak se mi to v hlavě "přecvaklo"...

A teď už konec off-topic.

arrow
profile_image
olivia27
od 22. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Aneee: Jen holky co mě trápí , měla jsme to dostat před 3 týdny a stále nic ? Co s tím ?

Já bych normálně počkala až to dostanu. Snažila bych se být v pohodě a nemyslet na to, když už to konečně dostanu - to je stres a to není dobré...Nemáš přítele tak se nemusíš bát, že bys byla v tom, takže hlavně v klidu a veselou mysl a snad to příjde samo tak jako u mě. Ale kdyby ti už bylo opravdu špatně, cítila se hrozně nafouklá atp. to bych zvážila už jít na gyndu a poradit se. Určitě to dostaneš, neboj!

arrow
profile_image
Ivčáááá
od 18. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Aneee: Doktorka mě zase seřve , že jsme to vysadila

Paní doktorku bych odkázala do patřičných mezí za tyto komentáře, co je jí po tom, že chceš svobodně vysadit HAK...I kdyby jsi měla třeba jen důvod, že se ti prostě nelíbí barva krabičky! Pokud nemusíš brát hormony třeba ze zdr. důvodů, tak jí vážně pošly do háje.

Cituji Aneee: en holky co mě trápí , měla jsme to dostat před 3 týdny a stále nic ?

Já to tak taky měla, v klidu. Prý je to normál, než se ipraví cyklus a tělo najede na "čistý" režim.

Reaguji na Zitka: Já plánuji mimčo. Snažíme se na něm pracovat. Zatím nic. Brala jsem jí 12 let, je mi 30. Tak uvidíme za jak dlouho se to podaří.

Děkuju holky , já teda ještě počkám už bych to chtěla mít za sebou .
Jo měla strašné připomínky , jestli hodlám otěhotnět nebo co a pořád se vyptávala jako proč jsme to vubec zkoušela .
Za 1) Když nemám partnera , tak se mi nechce vyhazovat 700 ,-
2) Ta chut na sex , je něco nádherného

Jinak jsem taky mdřív mívala úzkostné stavy, byla jsem unavená. Jediné co jsem změnila, že jsem přestala brát antikoncepci a vše se zlepšilo. Vysadit antikoncepci to je jak dobrý psychiatr.

arrow
profile_image
Jenulinka
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Saraa: Já plánuji mimčo. Snažíme se na něm pracovat. Zatím nic. Brala jsem jí 12 let, je mi 30. Tak uvidíme za jak dlouho se to podaří.

jééé tak to jsme na tom na chlup stejně, teda akroát mě bude 30 za půl roku

jinak vysazeno mám dva měsíce, začal se mi příšerně mastit obličej, najednou mám pupínky i na prsou a na zádech a vlasy se mi mastí ještě víc než doteď, a taky mám nahoře 6 kg, což je za dva měsíce dost záhul, mám pocit, že praskám ve švech

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Marissa:
Píchání a zvláštní bolesti v podbřišku mám taky. Myslela jsem, že jsem trochu nastydla. Nenapadlo mě, že by to mohlo být z toho.

Jo je to hned všechno trošku jinak cítit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené