arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Chtěla bych se optat na zážitky z tohoto vyšetření(jak probíhá vyšetření,jak vše dopadlo)...sama ho podstoupím koncem měsíce dubna.
Dík N.

arrow
profile_image
seabear
od 5. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsem HUTt podstoupila dvakrát a myslím, že je to jedno z těch příjemnějších vyšetření..byla jsem ve fakultce v Olomouci. Vyšetření probíhá tak, že jsem si lehla na postel, sestřička mě "přivázala" dvěma popruhy, nasadila mi tlakoměr a pak mě i s tou postelí zvedli, že jsem tak polostála a pololežela (prostě nakloněná rovina), celý vyšetření trvá 40 minut a setřičky pravidelně měří tlak a tep. Asi uprostřed se ještě provádí masáž karotid, to jsou žíly na krku, takže doktor ti na chvíli stlačí jednu stranu krku a pak druhou, je to celkem nepříjemný, měla jsem pocit, že mě snad uškrtí..výsledek dopadl dobře neomdlela jsem

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

děkuji za info...mám už za sebou hodně vyšetření..protože stále omdlévám...a tak snad tohle vyšetření odhalí příčinu..

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mně bylo zase pořád na zvracení, tak sem HUT podstoupila. trochu se mi motala hlava, ale jak píše seabear, bylo to jedno z těch příjemnějších.
ničeho se neboj, netrvá to dlouho. já si u takových vyšetření říkám, že musím podstoupit trochu nepohodlí, aby mi pak mohlo být po odhalení příčiny líp.

arrow
profile_image
klarinka0964
od 27. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem na tohmhle tesu byla asi před dvěma rokama ve fakultce v bohunicích v brně, taky jsem omdlévala a nikdo nevěděl příčinu, pak mě poslali na tenhle test, a tam se potvrdilo, že mám nějakou synkopu což znamená, že si mám dávat pozor na dlouhé stání, pobyt ve vydýchaných prostorech a tak, přišla jsem tam, lehla jsem si na takovou postel, která se pak zvedla, byla jsem napojená na nějaký přístroj, a stále jsem tam, ta doba vyšetření je pro každého individuální, já jsem byla za 15 minut hotová, ale někdo tam prý stál i hodinu, řákala sestřička, ten přístroj na který seš napojená pozná že se ti chce omdlít a začne pískat, potom mě sestřička položila a chvíli jsem ležela, a potom mi dala nějaká režimová opatření, co mám dělat čeho se mám vyvyarovat a šla jsem dom...doufám, že si z toho něco pochopila

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji moc za reakce...pomohly mi..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené