Hezký den Mám takový dotaz, před dvěma týdny jsem byla na pracovním pohovoru na brigádu. Do tří dnů mi paní, která pohovor vedla poslala e-mail, že jsem postoupila mezi 3 finální kandidáty a že budou během týdne vybírat finálního kandidáta, ať upřesním své časové možnosti, které pomůžou při výběru a taky, zda můžu nastoupit už koncem týdne (čímž myslela nejspíše minulý týden). Mé časové možnosti byly takové, jaké požadovali a s nástupem prakticky ihned jsem neměla nejmenší problém, to jsem jí tedy napsala. Od té doby (a je to teda už nějakých 8 pracovních dní) žádná reakce ohledně přijetí/nepřijetí.

Myslíte si, že má cenu jim psát ohledně výsledků? Nevím, jestli si vzali tolik času na rozhodovaní, ale spíš se obávám, že vzali někoho jiného a mně už se neobtěžovali psát. Je to však práce, o kterou velmi stojím. Nevím teď, jestli psát a zoufale prosit o výsledky, nebo počkat ještě do konce týdne. Nicméně ta nejistota mě docela ubíjí, e-mail o mém postupu mě nabil optimizmem a nyní jsem zase jen zklamaná. Jak byste se zachovali vy?

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Paní bych kontaktovala, aby mi podala informace, jak to dopadlo

Láká mě to, ale zase si furt říkám, že se třeba ještě nerozhodli, protože úplně původně mi na pohovoru říkali, že výsledky budou začátkem tohoto týdne, to až v mailu všechno posunula na týden minulý. No, tak jim zítra odpoledne napíšu, to už není začátek týdne, takže snad budu mít nárok něco vědět Asi se jen bojím dozvědět pravdu

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

bych paní zavolala a zeptala se Víš jak to je - líná huba, holé neštěstí...

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elissa:
Normálně bych zavolala nebo napsala e-mail s dotazem, jestli už bylo nějak rozhodnuto a jak na tom jsi. Aspoň uvidí, že máš jednak zájem, jednak se umíš ozvat a nejsi leklá ryba, kterou když někde postaví, tak ji tam ještě za týden najdou.

arrow
profile_image
sandie
od 2. 9. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Volala jsi tam?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené