arrow
profile_image
vivax
od 1. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím všechny studenty vysokých škol. Po vydařeném složení maturity mne čekaly přijímačky na vysoké školy a ty už bohužel tak vydařené nebyly. Tudíž přišla otázka, co dále. Po hodinách strávené na internetu, kdy jsem hledala školu, kde mne ještě vezmou, jsem vybrala Vysokou školu regionálního rozvoje v Praze, obor Bezpečnostní management v regionech. Na školu se přijímačky nedělají, ale je zde přijímací pohovor. Tak hledám někoho, kdo by mne poradil, jak při takovém přijímacím pohovoru obstát, co nejlépe to půjde. Je tu někdo, kdo má zkušenosti či kdo se třeba také hlásí letos do prváku na tuto školu?

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vivax: jak při takovém přijímacím pohovoru obstát, co nejlépe to půjde

Přijímací pohovor u soukromých škol znamená, že už s tebou "počítají" spíš to bude pokec o tom jak ses o tý škole dozvěděla, jaký bys chtěla na ní studovat jazyk a podobně. Určitě ti neřeknou "hm, vás nechcem", na 99% ti stejně přijde rozhodnutí o přijetí, ať už ten pohovor bude sebetrapnější.
Spíš se ale zamysli nad tím, jestli by tě ten obor jednak bavil a taky hlavně uživil.

arrow
profile_image
vivax
od 1. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mmenie: Děkuji za reakci, to ráda slyšímpřemýšlela jsem nad tím, kam se na ten rok "upíchnout" a vzhledem k tomu, že to chci příští rok opět zkoušet na policejní akademii přijde mi to jako jedno z těch lepších řešení, jak strávit ten rok

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené