arrow
profile_image
adelinak
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
čeká mě teď podání přihlášek na VŠ, ale hlásím se jen na samé, kde je malá úspěšnost v přijetí (Ekonomicko - správní fakulta MU), na druhou stranu by mě ale tyto školy bavily. Jen si potřebuji dát nějakou záchrannou, kdyby moje vysněné školy nevyšly, můžete mi nějakou poradit, nejlépe v Brně? Napadá mě Pedagogic. nebo Filozofická Fa. Určitě bych nechtěla studovat chemii, zeměpis, apod. Ať už na té filozofické fakultě nebo pedagogic. fakultě nechci studovat zase nějakou úplnou kravinu, jen proto, abych byla na VŠ.
Díky za nápady a rady)

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, moc o tom nevím, ale pár roků zpátky si kamarádky, co si dávaly přihlášku i na ESF, dávaly jako záchranu nějaké ekonomické obory na Medelově univerzitě.. Které přesně to byly, to netuším, ale když pohledáš, třeba se ti něco bude líbit, resp. bude to záchrana a zároveň ekonomický obor, takže by to bylo to, co bys chtěla studovat a žádná kravina jak říkáš

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já bych řekla, že na fildu je nával, na peďárnu leda nějakej tělocvik/výtvarku, ale to taky není jen tak, možná se tam neučí dějepis a chemie (na těláku je zas anatomie), ale hlavně je potřeba pro ty přijímačky něco udělat, protože se dělají talentovky, takže abys začla cvičit nebo kreslit a to hodně. Oba předměty spolu s kombinací speciální pedagogiky měl přítel a kámoška. Ale i tak se učili těžké věci - hodně věcí v latině, tělo, nemoci, znak. řeč. Navíc zabereš místo někomu jinému, kdo o to má opravdový zájem. Jistá škola je podle mě jen nějaká soukromá VOŠka, co takhle v případě neúspěchu vyjet na rok do zahraničí, zlepšit jazyk, vydělat peníze a ve volném čase se kvalitně připravit na ekonomku.

arrow
profile_image
mle
od 4. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych se spíš přikláněla k Mendlovce, na FF jsou obory velmi specifické a pokud tě skutečně nezajímají, tak si neumím představit, jak se přemáháš například při studiu chorvatštiny.

arrow
profile_image
Lilliana
od 13. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když chceš na ekonomku MU, tak si vyber nějaký ekonomický obor na zemědělce (myslím, že jich je tam více), tam berou dost uchazečů.
Kdyby jsi se nedostala na MU a budeš se zase za rok hlásit, tak pak využiješ vědomosti a nevypadneš z oboru.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Například na VUT-Fakulta podnikatelská, nejsou tam špatné obory, a myslím, že není moc těžké se dostat. Vím o mnoho lidech, co se hlásili na ekonomické obory a dostali se jen sem.

arrow
profile_image
Ajinecka
od 6. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No, na PEF Mendelu sice berou dost lidí, ale pak u prvních zkoušek tak půlku vyhážou (tzn. oddělování semene od plev), takže si myslím, že Mendlovka není žadná výhra. Mluvím z vlastní zkušenosti - v prvním semestru jsem měla co dělat, abych dala dostatečný počet kreditů, a to si myslím, že žádnej blbec nejsem. Teď jsem ve třeťáku a na navazující sem nepůjdu ani omylem, páč takový podrazy, co na nás pořád chystají, tak na to už nemám slov.
Dál co jsem slyšela, tak na VUT FP jsou docela těžký příjmačky, ale ten, kdo se tam pak dostane, tak má prej největší pohodičku.
Tak hodně stěstí při výběru!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené