arrow
Neprodává v Bazaru

Můj problém je poněkud vtipný, ale trápí mě.
Pár měsíců chodím darovat krevní plazmu.
A tomu předchází lékařské vyšetření + měření tlaku.
Při první návštěvě jsem byla nervózní, ,protože jsem nevěděla do čeho jdu tak jsem měla nějakých 120 tepů a tlak vysoký, že mě ani nechtěli pustit. Problém je, že další a další návštěvou když si mám změřit tlak, tak cítím jak mi začíná bušit srdce a bojím se že bude zas vysoký a taky že jo. Doktorka mě vždycky spucuje.
Vím, že v 18 letech můj krevní tlak nemůže být tak vysoký, je to o psychice, a nevím co s tím dělat, neměli jste někdy podobný problém?

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

White coat syndrom, white coat hypertension: Syndrom bílého pláště Myslím, že naprosto spadáš do této kategorie. http://www.tensoval.cz/bily-plast.php

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na marbee: to je přesně to, achjo, aspoň vím čím se můžu u doktorky bránit

Cituji marbee: Syndrom bílého pláště

arrow
profile_image
beunella
od 14. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To samý má můj manžel, takže hned jak vstoupí do ordinace, tak hlasí, že jak vidí doktora, má fakt vysokej tlak). Napřed jsem si myslela, že je to vtip, ale už mu věřím. Doma naměříme vše ok, prakticky ukázkovej tlak, ale taky chodíme darovat plazmu a když mi ukázal ty hrůzy co má zapsaný v papírech, tak už mu věřím. Někdy mu měřej tlak na víckrát. Občas mu po chvíli klesne. Zatím mu žádný doktor nevynadal, něktěří si ho už i pamatují. Jinak se mu taky zvedne tlak, když je nablízku moje mamka), a to spolu vycházej v pohodě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené