arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na standysman: Navazující magisterské neznamená, že z absolventů bude nuntně a pouze Mgr. U nás na ČZU se to taky tak jmenuje a získává se Ing.
Jinak k tématu.... Státní správu bych klidně brala, třeba jen pro začátek...Učitě dobrá praxe, zkušenosti a solidní položka v CV.

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nechápu, proč se tak divíte, že se někdo chce ujímat o místo ve státní správě. Jasně, že někde to stojí za h... (Ale kde v dnešní době ne?), je st.správa a st.správa. Kámoška dělala v létě praxi na ministerstvu. Potom, co mi vyprávěla, bych takové místo brala všema deseti.

arrow
profile_image
malina_01
od 15. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

překlep, zasláno omylem dvakrát

arrow
profile_image
Aileenka
od 19. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já pracovala ve státní správě a napíšu ti, jak by to bylo u nás, ale záleží na každém šéfovi personálního oddělení - u nás by ti to neuškodilo, spíš naopak, ale jestli je tam požadavek jen maturita, tak to znamená nic moc peníze. Tam jsou prostě tabulková místa, na které je předepsáno určité vzdělání a podle toho i platová třída a ta je prostě jen na SŠ vzdělání dost malá. Prostě kdyby se vzala holka s maturitou a ty s VŠ, tak budete mít stejné peníze, prostě titul je ti vzhledem k výši platu k ničemu. Ale já bych to brala, můžeš se tam trochu porozhlédnout a případně přejít na místo, kde je už požadován titul.

arrow
profile_image
dove
od 31. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji standysman: nabízejí navazující magisterské studium

ano, ale dává se titul Ing. ne Mgr. Jak to bylo s oborem učitelství dříve, nevím, ale v současnosti je to také titul Ing. Co je mi záhadou, je proč zaměstnáváte někoho, kdo se neumí ani představit. To jste nepoznali na přijímacím pohovoru?

Jestli někdo titul má nebo ne, nevypovídá absolutně o ničem, pokud si uvědomíme, kolik takových absolventů produkují každý rok různé soukromé školy a kolik z těchto absolventů si dokáže naprosto vážně myslet něco o tom, jak je jejich škola náročná.

VŠE není ideální škola, ale také bych ji neoznačovala jako školu špatnou. Nabízí spoustu zajímavých možností a je pouze na studentech, zda školou proplují vědomostmi skoro nedotčeni, nebo se o svůj obor zajímají a chtějí něčeho dosáhnout, kromě školy si budují kariéru i jinak apod.

Zaměstnání ve státní správě obecně nemusí být špatné, ale nesmí se jednat o obyčejné řadové místo, které člověka nijak nerozvíjí. Různé stáže na ministerstvech a ambasádách nebo v ČNB se po mých studiích hodnotily v životopise opravdu kladně. To, že někteří využívají státní správu jako zdroj přístupu k nepoctivým penězům, víme všichni, ale to už je na úplně jinou diskuzi.

arrow
profile_image
pedagogus
od 22. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Klidně se přihlas, Bc. netaj a když tě vezmou, za místo se nestyď, jak je zde naznačováno.
Lepší nějaké peníze než nic z pracáku, pokud nemáš řádně odpracovaný rok. A za minimální mzdu 8 hrubého tam určitě nedělají.

arrow
profile_image
Ivettkaa
od 1. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji standysman: Skoro všechny fakulty nabízejí navazující magisterské studium, takže očividně je tam neučí ani číst

to jsi myslela jak?
Jinak tuto školu studuji už pátým rokem a jsem si naprosto jistá, že titul Mgr. zde získat nelze - po navazujícím magisterském studiu odcházíte ze všech fakult s titulem Ing. VŠE totiž vznikla z ekonomické fakulty Českého vysokého učení technického (ČVUT) - které také dává pouze Ing. Uvažuje se do budoucna o zavedení Mgr., ale v minulosti ani současnosti prostě Mgr. nedostanete. Zřejmě učitelky uživatelky Netík kecaly Nebo jsi jejich diplom viděla?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené