arrow
profile_image
Baďula
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Schatz1:
samozřejmě ti to neberu..člověk si i svou vinou může zavinit vytahání nebo prodloužení boltců (dokonce je mezi mladými oblíbené dělat si tzv. tunely), což je teda pěkný hnus..v životě už ten boltec dokupy nedají..reagovala jsem jen na

Cituji LucieAd: často potkávám starší paní, co mají ušní lalůček s náušnicí opravdu povislý a nevypadá to hezky..

, za co třeba kolikrát starý člověk nemůže, protože stářím dochází k prodloužení boltce aj...ale každopádně jsem na dotaz uživatelky, jestli se může sřídáním náušnic vytahat dírka ani nereagovala, protože to ani nevíma jestli to u tebe nastalo, tak to je jiná

arrow
profile_image
radulline
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já když byla malá, tak jsem dostala hodně těžké naušnice, které mi hezky natáhly dírky. Nejde to vrátit zpět. S naušnicema nespím, nosím jenom lehké, ale stejně mám velké dírky.

arrow
profile_image
Ashlee86
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jakmile přestanu nosit naušnice, tak za jak dlouho dírky asi zarostou? (Teda jestli vůbec zarůstají)

Cituji Ashlee86: Jakmile přestanu nosit naušnice, tak za jak dlouho dírky asi zarostou?

Pokud už byla dírka v uchu plně zahojená, tak nezaroste.

Cituji mishka999: Pokud už byla dírka v uchu plně zahojená, tak nezaroste.

Vytahané dírky nejspíš ne, ale já měla na jednom uchu propíchlou ještě druhou a třetí dírku, takových 8 let minimálně jsem nosila náušnice, pak jsem je přestala nosit a dneska už náušnici neprovlíknu. Zkoušela jsem to celkem násilím jednou, ale musela bych si ji propíchnout znova. Takže menší dírky zarůstají. Náznak, že ucho bylo propíchnuté mám ale pořád - jizvička zůstane.

Reaguji na Erinka:
On se v té dírce vytvoří takový "špunt", který když se prošťouchne, tak pak lze dírka zas používat. Mamka měla to samé, co říkáš. Nosila naušnice, pak na několik let nenosila nic a dírka se dost stáhla. Šlo to opravdu těžce a zkoušeli jsme to na několikrát, ale propichovat znovu nemusela. Přijde mi divné, že zahojená tkáň by dokázala znovu srůst, vždyť v podstatě nemá jak. Ale věřím ti

Reaguji na mishka999:
Tak víš jak, já už to pak nezkoušela. Možná, kdybych to zkusila ještě víc, tak bych tu dírku "proštouchla". Automaticky jsem vydedukovala, že to zarostlo. Každopádně dneska jsem už ráda, že ty dírky nemám výrazné.

arrow
Neprodává v Bazaru

tak teď jsem se tu od srdce zasmála prý typickým znakem geronta je zvětšený ušní lalůček. určitě to je pravda, ale když to člověk čte je to fakt legrační

arrow
profile_image
velandra
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem v uších nosila nějakou dobu pearcingové naušnice, co se dávají do pupíku. Mají silnější tyčku a jsou docela i těžké. Nejdřív jsem měla problém je do dírky dostat a pak, když jsem je vyndala, tak jsem pro změnu měla dírku velkou až moc... prostě jsem nějakou dobu nenosila naušnice vůbec a dirka se zmenšila... Faktem je, že mě zarůstají rychle a rozhodně záleží jak moc "vytahané" jsou.

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
35    0
Číst hodnocení

Cituji mayeenka: prý typickým znakem geronta je zvětšený ušní lalůček

, dobrý.

Pozoruju to taky u babiky, sice nosila celý život prý jenom malé pecičky, a beztak je má vytahané. Všimla jsem si toho už i u mamky, která taky nosila celý život jenom malé nebo žádné náušnice. Není to nic moc, ale nijak to nekomentuju, jsou horší věci, nicméně ta gravitace je pěkná sv**ě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nevím, jestli sis všimla ale starší paní nemají vytahané jen alůčky a pochybuji že v jjeich letech nějak extra střídaly náušnice Když nebudeš nosit extra těžké nevytaháš si je. střídáním také ne. když ano jde to chirurgicky napravit. když jde i 15mm díra v uchu po tunelu tak proč né tohle.

Uši rostou celej život, lalůčky taky, velký dírky jsou kvůli těžkým náušnicím, ty se ti vytahat můžou poměrně rychle ale ne střídáním, tam není jak je manuálně poškodit, u náušniček nad klasickým párem je to jiný, jsou na uchu a ne na visícím lalůčku takže tam se nevytáhnou, pokuď tam nezačeš strkat klasický těžký naušky..

Zajímalo by mě jak je to s tou plastikou lalůčků co tu pár slečen psalo?

arrow
profile_image
Mevrynka
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milé dámy,
tak přispěju svou troškou do mlýna, jelikož dnes jsem si po úspěšné plastice byla opět nechat píchnout dírky a po pár letech mi to zas cinká kolem uší
Plastika se jmenuje "korekce ušních dírek", myslím, že to dělá většina plastik, ale ceny jsou dost rozdílné (teda aspoň v Brně). Já měla obě uši se vším všudy včetně konzultace a následného propíchnutí nových dírek za 2.000,- Kč, ale není výjimkou, že vám plastika operaci nacení na 6.000,- Každopádně jsem si říkala, že na uších snad není co zkazit, tak jsem šla po ceně ( - kdybych si nechávala prsa, uvažuju asi jinak ).
Operace je rychlá a bezbolestná, nejdřív se píchne do uší lokální anestetikum, pak se musí staré dírky zevnitř po celém obvodu rozříznout, aby se otevřela zhojená tkáň, a pak se ta kůže zvrchu i zdola sešije pár stehy zase dokupy... po necelé hodince nebylo co řešit. Týden nato vyndání stehů a pak jsem to nechala cca 4 měsíce hojit. Dírky se zacelily krásně, dokonce se mi tou operací stáhl ten vytahaný lalůček, takže se to ucho i jakoby zmenšilo (což u mě nebylo na škodu). Dnes mi pan doktor napíchl náušnice, no ale mám trochu obavu, že levé ucho mám píchnuté zbytečně dole, snad se to nebude zpátky prověšovat, no... Jinak já měla dírky vytahané velkými a těžkými náušnicemi, navíc levou později i natrženou.... nedrželo my v tom už nic. Ted´se chystám na nákup decentnějších kousků Každopádně kdo s tímto máte problém, určitě do toho jděte - jsem nadšena a za ty peníze to stálo !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené