Ahoj všem, měla bych dotaz, tedy takovou představu, ale nevím, jestli to není nesmysl. Obočí mám v podstatě hezké, husté, poměrně tmavé, jen by se mi líbil hezčí tvar. Líbilo by se mi obočí více klenuté, ne tak rovné jako ho mám já. Zároveň ale nechci o svoje přírodní obočí přijít, tak jsem si myslela, že by šlo vytetovat jen horní klenbu (tam kde už nemám tmavé chloupky, ale jen takové to světlé chmýří) a zároveň bych si nechala trochu více vytrhat spodek obočí. Tím pádem bych měla obočí více klenuté, ale zároveň - myslím a doufám - že by to bylo hodně přirozené. Ale co myslíte, popisuju tady nesmysl, nebo je to možné? Máte někdo zkušenost? Popř. kam bych na to v Praze mohla zajít?
(Předem vyhlídnuté mám např. Laserové Centrum Anděl, tak jestli máte někdo zkušenost...)

Předem moc děkuji za rady!

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě to je reálné, já to mám taky tak...Akorát já potřebovala zvednout konce obočí, protože jsem měla svoje obočí za prvé, každé jiné, za druhé mi konce směřovaly dolů, takže jsem působila smutně....Tatérka mi teda jakoby jenom trošku zvedla ty konce, vytetovala jakoby na horní linii mého obočí, mírně i nad. Začátek a střed obočí mám vytetovaný normálně ve svém. Zajdi si na konzultaci, tam si to s tatérkou nejdříve namaluješ tužkou a ona pak podle toho tetuje.

Cituji Lilitha: Určitě to je reálné, já to mám taky tak...Akorát já potřebovala zvednout konce obočí

Tetovali Ti celé obočí nebo jen tu část?

Reaguji na Lilitha: Jinak děkuju moc za radu, díky!

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na De Licia:
Tetuje se vždy celé...

Cituji Lilitha: Tetuje se vždy celé...

To jsem si myslela... Ale trochu mám strach, když své obočí docela tmavé mám, aby pak nepůsobilo až moc tmavě, když se pod něj dotetuje?

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na De Licia:
Právě naopak...je mnohem lepší, když máš svoje tmavé. Tím více bude vypadat přirozeně a nebude to nápadné...ona ti to vytetuje spíše jakoby šedou barvou..černou se myslím ani netetuje, bude to vypadat jako vystínované....Koukni se tady do diskuzí, kde některé slečny dávaly svoje fotky, jsou tam pěkné příklady. Já osobně viděla vytetované obočí, které vůbec nebylo poznat, že je vytetované, a bylo to právě v tmavém obočí...Já mám třeba svoje světlejší a mám ho takové řídké, takže u mě to třeba poznat je...i když někteří méně znalí chlapi si nevšimli Ale i tak jsem za něj ráda...ráno vstanu a vypadám hned upravená, nic se nerozmazává přes den, můžu jít na bazén, ať se mi chlupy zblázní na všechny strany, mám ten základ vždycky pevný a už si ho nikdy nenamaluju křivě

Cituji Lilitha: Koukni se tady do diskuzí, kde některé slečny dávaly svoje fotky, jsou tam pěkné příklady.

Fotky, myslím, mám docela projeté, ale škoda, že jich tu není více.

Reaguji na Lilitha: Jinak děkuju za rady a tipy, úplně jsi mě na to navnadila, že se hned asi objednám na konzultaci

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lilitha: Zajdi si na konzultaci, tam si to s tatérkou nejdříve namaluješ tužkou a ona pak podle toho tetuje

Já na konzultaci ani nebyla,dělalo se vše před tetáží a naprostá pohoda.Pokud máš dobrou taterku,hned ví,jak to namalovat,aby ti to sedlo k Tvé tváři.

Cituji Lilitha: Právě naopak...je mnohem lepší, když máš svoje tmavé. Tím více bude vypadat přirozeně a nebude to nápadné...ona ti to vytetuje spíše jakoby šedou barvou..černou se myslím ani netetuje, bude to vypadat jako vystínované

Cituji De Licia: ... Ale trochu mám strach, když své obočí docela tmavé mám, aby pak nepůsobilo až moc tmavě, když se pod něj dotetuje?

opravdu se neboj,koukni na jiné diskuze,je tam foto které jsem vkládala ,kamarádka má trmavé obočí a má ho protetované-celé a opravdu to vypadá luxusně!

Cituji SOLU: Já na konzultaci ani nebyla,dělalo se vše před tetáží a naprostá pohoda.Pokud máš dobrou taterku,hned ví,jak to namalovat,aby ti to sedlo k Tvé tváři.

Díky díky, už jsem objednaná za 14 dní

Cituji SOLU: opravdu se neboj,koukni na jiné diskuze,je tam foto které jsem vkládala ,kamarádka má trmavé obočí a má ho protetované-celé a opravdu to vypadá luxusně!

Díky za info a za uklidnění Už se tedy těším.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené