arrow
profile_image
KatkaRak
od 27. 3. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat na váš názor a zkušenosti. Je mi 23 let a začala jsem mít problémy s dolními osmičkami. Mám je napůl vylezlé ale nemůžou se uplně prořezat, tlačí mi na ostatní zuby a tak je křiví. Bylo mi od všech zubařů doporučeno je vytrhnout. No a s nimi i horní osmičky, jelikož by neměly do čeho kousat. Ty už mám úplně vylezlé. (Všechny osmičky mi rostou normálně, jen ty dolní jdou trochu špatným směrem právě proto že se nemůžou prořezat, nemají místo)
Jelikož jsem strašpytel a už mám zkušenost s vytrháváním čtyř zubů (čtyřky) jen s lokální anestezii tak jsem se rozhodla pro vytržení všech čtyř najednou pod analgosedací (ve stomatochirurgickém centru v Olomouci). Bojím se moc, hlavně teda vykloubení čelisti, jelikož mám malou pusu a něco podobného už se mi stalo u těch čtyřech. A taky přemýšlím, jestli ty všechny osmičky najednou jsou vlastně dobrý nápad. Moc díky za všechny reakce.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Já jdu na vytrhnutí osmiček kvůli invisalign. Dvě sezení, takže dvě najednou, v lokálním umrtvení. Přijde mi to lepší kvůli hojivosti, celkové bych se bála kvůli medikaci, přijde mi to jako větší zátěž. Nečekám, že to bude jako wellness, každopádně už jsem zažila horší věci, takže vyloženě strach nemám. Zkus si promluvit s tvým zubařem, co ti doporučuje on.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené