arrow
profile_image
lenka 64
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

prosím si o radu a o uklidnění,v místě ,kde jsem měla dren se mi objavil otok,který je na omak velice tvrdý a nevypadá to,že by se měl tak rychůle vstřebat,máte s tím prosím někdo zkušenost?taky cítím,že není vše úplně v pořádku,protože je mi často zima a mám jakoby zimnici,teploty nemívám ,jen občas 37,zažily jste taky něco takového ve fázi hojení po operaci?

arrow
profile_image
Courtney
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě, to, co popisuješ se mi nezdá nijak neobvyklé. Teploty jsou také normální, ale neměly by být vyšší, než 38. Také jsem měla takové stavy. Vysloveně mizerně mi bylo 5 dnů po operaci. Pokud se ti ale něco jó nezdá, tak to raději zkonzultuj s operatérem.

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

lenka 64
Zkus zavolat svému lékaři, určitě ti něco poradí. Já měla hojení bez otoků, co popisuješ, asi normální nebude.

Cituji lenka 64: v místě ,kde jsem měla dren se mi objavil otok,který je na omak velice tvrdý a nevypadá to,že by se měl tak rychůle vstřebat,

nemáš v tom místě po drénu strup?Mohla by tam být ještě tekutina a nemůže ven,když je rána zavřená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj!
Měla sem levou stranu od začátku horší.Nejvíc právě tam,kde byl vyndaván drén.Modřina a pod ní,tvrdá kůže se vstřebávala ještě tři týdny.Na pravém boku sem mohla ležet celkem brzy na levém až teď.Myslím,že to chce čas...
Přeju dobré hojení a radost s nových prsou!

arrow
profile_image
Courtney
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tirafa: hojení bez otoků

To existuje? To snad né....podívej se, jakou má Lenka velkou redukci....já bych tedy zbytečně neplašila.

arrow
profile_image
lenka 64
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Courtney
Díky za uklidnění,měla jsem opravdu elkou redukci,z každého prsu 1 kilo,tak doufám,že se mé tělo vzpamatuje a bude se hojit,asi to bude delší hojení,ale důležitý je výsledek,pan dojtor si dal se mnou práci,tak bych byla skoro na sebe naštvaná,že mé tělo stávkuje

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Courtney: To snad né.

Přesně tak!
Je to zásah do těla.Lenča má redukci velkou a hojení je stejně u každého znás jiné.I když se podpoří třeba homeopatiky nic není dopředu jasný! Chce to čas...

arrow
Neprodává v Bazaru

lenka 64
Ahoj Leni, buď v klidu a pokud si nejsi jista průběhem hojení tak zavolej svému operatérovi. Jestli to máš daleko zkus se s ním třeba domluvit že si prsa vyfotíš a pošleš fotky mailem. Určitě ti poradí a uklidní tě. Já jsem to s MUDr. Kloudem taky tak dělala.
Co se týká teplot, měla jsem první dny teploty docela běžně i 38°C, takže jsem asi týden mívala i tu zimnici. Klidně si můžeš vzít i paralen nebo ibuprofen, volala jsem na kliniku a řekli mě že je to běžné a že se nemusím bát si na to vzít nějaký prášek. Prsa jsem měla oteklá celkově, ale lokální otok po drenu jsem neměla. Podle toho co popisuješ se jedná o krevní výron a bude to nějaký čas než se vstřebá. Určitě nic nezkazíš když si v lékárně koupíš mast Heparin a nebo Hirudoid, urychlí to vstřebání otoků a podlitin.Pokud nemáš prsa silně bolestivá a nebo rudá, sekreci z rány a vysoké teploty, určitě to bude v pořádku. Je to veliký zásah, píšeš že ti vzali 2 kg tkáně, takže těžko porovnávat s malými redukcemi a nebo modelací. Já jsem dva a půl měsíce po a stále jsou prsa citlivá, různě mi v nich popíchává a na spodní části i mírně prosáklá.V pravém prsu mám tvrdou bouli velikou jako vejce. Je to veliký zásah a proces hojení bude trvat trochu dýl. Pokud si nejsi s něčím jistá, zavolej doktorovi a neboj se mu svěřit své obavy.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji lenka 64: pan dojtor si dal se mnou práci,tak bych byla skoro na sebe naštvaná,že mé tělo stávkuje

Ahojda Nemáš být na sebe proč naštvaná, tvé tělo se chová naprosto adekvátně k tak velkému zásahu do těla jako jsi měla ty.
Já osobně měla sice jen modelaci, přesto jsem měla veliké otoky a velký vnitřní hematom (tvrdé, zduřelé, bolestivé místo jen v jednom prsu), které se vstřebávají jen pozvolna... vymizely až tak po 2 měsících od operace... dle mé operatérky je toto celkem běžné.

Cituji lenka 64: taky cítím,že není vše úplně v pořádku,protože je mi často zima a mám jakoby zimnici,teploty nemívám ,jen občas 37,zažily jste taky něco takového ve fázi hojení po operaci?

Takhle podobně jsem se cítila cca 10-14 dní po opce, převážně v noci, také to patří k hojení...
Pokud nemáš prsa extrémně bolestivá na dotek, velmi oteklá a rudá, horká, s případným mohutným výtokem z náhle otevřené jizvy, což vůbec nemusí být doprovázené zvýšenou teplotou, tak buď v klidu Sama jsem měla zánět (ne po opce, ale až později, způsobený svou nekázní v rekonvalescenci) a můžu ti garantovat, že to jak popisuješ své hojení je celkem normální, tak se tím netrap
Ovšem návštěvou svého operatéra v případě pochyb či třeba telefonickou konzultací nikdy nic nezkazíš

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Courtney
mona80
Holky promiňte, asi jsem to špatně vyjádřila, otoky byly po operaci, jen asi ne v takovém rozsahu a neměla jsem to na místě po vytažených drenech. Prsa jsem měla celkově jakoby oteklá, neměla jsme zatvrdliny jako takové, spíše bych to popsala jako celkově tvrdší prsa, která postupně měkla, 2 malé modřiny-po příchodu z nemocnice se mi to nezhoršovalo, spíše otoky i ta tvrdost pomalu ustupovala., Homeopatika jsem užívala, možná to bylo i tím. Měla jsme na mysli spíš, že není normál mít teplotu...a že je dobré to konzultovat.
Já měla redukci z každého prsu cca 800g, takže taky nic malého, ale hojení bylo až na pár vylezlých stehů bez problémů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji tirafa: Měla jsme na mysli spíš, že není normál mít teplotu...a že je dobré to konzultovat.

Určitě! Taky radím konzultaci s operatérem. Měla jsem teploty, tak jsem raději zavolala. Doktor nejlíp ví co je po takovém rozsáhlém zákroku v normě a co už ne. My se tady o tom můžeme bavit, vzájemně si poradit, ale doktor ten zákrok dělal a on nejlíp ví jestli hrozí nějaké komplikace.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji tirafa: Holky promiňte,

Nemusíš se omlouvat,jsme tu aby sme si poradili a popovídali.Já měla taky takovou redukci jako ty okolo 800g.Brala sem Arnicu a taky myslím,že mi pomohla...ale jinak je to hojení asi dané.
Holky Evelyn,tirafa,Laky...jak jste spokojené??Já strašně moc!

arrow
Neprodává v Bazaru

mona80
Tak já jsem spokojená moc a když se na ta svoje "prsíčka" podívám jsem doslova šťastná jako blecha. No prsíčka, dneska jsem si ve Spenceru koupila dvě podprdy velikosti 90DD a to dokonce s kosticí, poprvé v životě! Takže zůstalo ještě dost i když mi vzali 1500g z každého!, ale je to nesmírná úleva.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Evelyn: "prsíčka"

Je to obrovská úleva!
Žádný bolesti hlavy,krku.Já sem tak moc vděčná Dr.Kurialovi.Chtěla sem prsa co nejmenší a ON mi můj sen splnil.Sem nadšená.Někteří plastici se drží jen tabulek a tím pádem je pro ně směrodatná váha a všechno okolo.Dr.Kurial maximálně naslouchá a sny plní!Teď už si na ty zdravotní problémy,tíhu a stud ani nevzpomenu.Je to krásný pocit.Holky mějte se moc fajn!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené