arrow
profile_image
crazysmajlik
od 11. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, přemýšlím o návštěvě výživového poradce, jde mi hlavně o úpravu jídelničku. Máte prosím někdo zkušenosti, rady? Nejde mi přímo o hubnutí, spíš nastartovat nějaký zdravější životní styl, ono někdy i to pravidelné jídlo a hlídání kalorií dokáže udělat hodně. Od této návštěvy bych čekala především zhodnocení současného jídelníčku, poradit se, co mám omezit a co naopak zařadit, plus doporučit potraviny vhodné na zdravotní problémy. Děkuju za vaše doporučení a reakce

arrow
profile_image
Lucka.M
od 3. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na crazysmajlik:
Ahoj, já po různých dietách a hladovění atd zkusila taky výživovou poradkyni, probrali jsme co jím, co je dobře.. co špatně.. co by bylo dobré změnit.. prostě vše.. a musím uznat, že zatím jsem spokojená. na internetu najdeš spoustu poradců atd. ale myslím že lepší je někam zajít osobně, já jsem z Brna a znám tu dvě poradkyně tak pokud jsi odněkud poblíž, klidně dám kontakty

arrow
profile_image
Lorghinia
od 27. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, výživové poradenství v čr je opravdu na komediální úrovni reknou ti to co si prectes na internetu za to dám ruku do ohně. Zkus vlastní analýzu potraviny vhodne na zdravotni problemy atd. najdeš všude seznamy potravin na co jsou dobre, co obsahuji a naopak co pomaha na zdrav. problemy. Zhodnotit jídelníček ti můžu klidně já kdyby jsi chtěla, stačí poslat. Myslím, že toho vím víc než dost před 8 lety jsem měla přes 100 kg, pak mi stačilo mít kolem 75... a minulý rok mi "mr**o" a můj cíl bylo 16+17 % tuku... a ani to netrvalo... párkrát jsem si narazila (pokus-omyl = sběr zkušeností) a měla jsem 56 kg, 40-41 % svalové hmoty, dosáhla jsem toho, vzpomínka na cely zivot, nikdy driv jsem tomu neverila. Vzhledem k tomu ze jsem velmi mladá. Každopádně klidně napiš, ráda poradím

arrow
profile_image
SunPartyGirl
od 7. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je pravda, že je ideální "stát se výživovou poradkyní sama sobě". Ale přiznejme si, kdo z nás na to má čas a znalosti... Ráda si nechám poradit, když si budu jistá, že to stojí za to!

Pravda je, že vybírání je nesnadné. Je tu několik vylučujících pravidel. Pokud vám začne nabízet doplňky stravy (Svět Zdraví, NutraBona, NaturHaus, Herbalife, NuSkin, Aloe Forever Living, Amway a další) pak okamžitě odcházím ze schůzky! Dále zjišťuji znalosti. Pokud má VŠ lékařskou, výživovou, přírodovědnou - je šance, že nebude plácat úplné blbosti. Ostatní je to osmdesát na dvacet. Osmdesát procent absolvovalo obskurní kursy u Fořta, Atacu, NutriAcademy nebo jiném podivném systému (pokud vůbec) a znalosti jsou jen o píď lepší než ty vaše. Zbytek se vzdělává celý život a i když začaly třeba "jen kursy", tak po letech dokáží o výživě přednášet i lékařům. Zeptejte se, zda někde přednáší... Dále je důležité, zda má sama vůli.. nejen starat se o vás, ale i o sebe... Nadváha poradkyně o ní prozradí více, než by si připouštěla... No a pak ještě (to se blbě poznává) - používání vědeckých metod. Pokud věří nesmyslům o kapce krve, či krevních skupinách, je to marné. Pokud věří činské medicíně víc než západní, je lepší, když to bude aplikovat jen na sobě! Čínskou a indickou medicínu lze krásně používat jako doplnění klasických západních postupů. Ale ne naopak. Posledním varovným signálem jsou extrémy. Pokud vynechává velké skupiny potravin (vegani, extrémní paleo, různé pseudo-jídelníčky se zákazy lepku, tuku, nebo kdovíčeho) pak utečte, dokud můžete. Jistě jsou nezdravé potraviny, ale masivní vynechávání způsobuje obvykle problém někde na druhé straně, kde pochybí zas jiný typ potřebných látek. Obdobně s dalšími extrémy - dlouhé hladovky, nasazení jen "doplňkové" stravy (práškové koktaily atd), snížení příjmu energie pod bazální metabolismus atp. To vše je pro tělo nebezpečné. Hledejte střední rozumnou cestu.

Tolik jen k "obtížnému" hledání poradkyně. Ale protože ani sporák si nespravuji sama, ač bych to asi svedla, tak si zavolám servis. Proto i výživu jsem řešila s odbornicí. Nebudu jí zde dělat reklamu, ale pokud chcete, mohu vám individuálně napsat kontakt. Ale má velmi obsazeno.

Takže dobrou volbu a nevzdávejte hledání! My za to stojíme, abychom se o sebe staraly, ne?

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji SunPartyGirl: Ale přiznejme si, kdo z nás na to má čas a znalosti...

- spíš je otázkou, kdo má dobré informace... protože přečíst a pochopit pár materiálů problém nebude
- celkově tvůj příspěvek je až moc subjektivní, ale v některý oblastech se shodujeme
- mně osobně vyhovuje obdoba paleo stravování, prostě každému bude sedět něco jiného

arrow
profile_image
OndraVitek
od 25. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na SunPartyGirl: Já se výživou zabývám již zhruba 6 let a musím říct, že máte ve většině pravdu. Každopádně podpořit snahu doplňky stravy, nemluvím o koktejlech, prášcích na hubnutí nebo spalovači, ale klasickými vitamíny a minerály ve správném složení a s potřebnou biologickou využitelností, je prostě nutnost. Já sám doplňky využívám. Každopádně určitá drastická dieta také není zrovna od věci. Ano, z pohledu dlouhodobé využitelnosti není většinou reálné dodržovat opravdu přísné diety. Protože jsme velice ovlivněni působením okolí, ale určitě není od věci udělat si alespoň nějaký čas očistu v podobě striktní diety. Osobně doporučuji prvně využít opravdu striktních zákazů vybraných potravin a následně postupně zařazovat potraviny zpět. Popřípadě pracovat krok po kroku. Jednorázová vlna dokáže očistit, dokáže snížit hmotnost, ale k tomu, abychom získali návyky ke zdravé stravě je potřeba čas a opakování. Je to jako ve škole Každopádně ať už člověk jde k poradci či nikoliv, tak je důležité se zajímat. Dává mi to či ono smysl? Jsem schopen toto držet? Chci do toho vůbec jít? Jsem ochoten tomu hodně obětovat? Tohle by měli být, jak otázky před setkání s někým z branže, tak i otázky po.

arrow
profile_image
LukyVotava13
od 1. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Naprosto souhlasím s Ondřejem Vítkem, v dnešní době je prakticky nutnost doplňovat svůj jídelníčky potravinovými doplňky stravy. Obzvlášť vitaminy, nebo omega 3 apod.

arrow
profile_image
MisuleP
od 6. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky.Nejbezpečnější a nejefektivnější hubnutí bez jojo efektu je pod dohledem odborníka. Je jen málo oborníků a firem, které si za to neříkají obrovské částky a přitom přistupují ke každému klientovi individuálně nebo nedoporučují své produkty "na hubnutí".

Osobně pracuji s každým klientem individuálně, aby klienti hubli natrvalo a bez jojo efektu? Tvořím jídelníčky na míru, a proto jsou pro ně tak příjemné, že si váhu jednoduše udrží (a to i bez hladovění). Programy jsou tvořeny pro každého klienta individuálně s ohledem na jeho dosavadní životní styl a přání a tím je hubnutí maximálně příjemné, bez hladovění a každodenního cvičení. Navíc ne každému sedí keto deita, nízkosacharidová dieta, paleo, či jiné styly diet. Proto individuální přístup a tedy kvalitní práci se spoustou spokojených klientů.

Neváhejte mě kontaktovat třeba jen s dotazem nebo nevíte-li si s něčím rady.

info@m-fit.cz
www.m-fit.cz :mavam:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené