arrow
profile_image
Courtney
od 14. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte někdo dobrou zkušenost s nějakým kvalitním výživovým poradcem, který sestaví plán "na míru"? Manžel chce od základu změnit jdelníček a vrhnul se do cvičení, tak bych mu ráda pomohla. Za každou zkušenost děkuji.

arrow
profile_image
janavan
od 23. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Courtney: Máte někdo dobrou zkušenost s nějakým kvalitním výživovým poradcem, který sestaví plán "na míru"? Manžel chce od základu změnit jdelníček a vrhnul se do cvičení, tak bych mu ráda pomohla. Za každou zkušenost děkuji.

Ahojky, právě jsem psala příspěvek do hubnutí - že je ideál navštívit poradce pro výživu a ne se řídit nějakými všeobecnými rady na netu.

Měla jsem nadváhu téměř 50Kg a už to bylo neúnosné, tak jsem vyhledala výživového poradce. Zrevidoval mi můj jídelníček, který jsme musela vypsat, pak vstupní pohovor (cca hidinka a půl), změřil mně, zvážil , udělal rozbor tuků v těle a chtěl po mně rozbor krve (cukr, cholesterol a zda mám krevní tlak v pohodě) - prý právě vzhledme k mé velké nadváze a následnému uzpůsobení jídelníčku v případě, kdybych nějaké nálezy měla.

Pak vypracoval jídelníček na míru (to trvalo asi 14 dnů) a tím s euž třetí měsíc řídím. Paradoxně mi z počátku zvýšil dávky, protože jsem jedla málo a byla prý "podvyživená".
Nyní mám 9Kg dole a jedu dál, cítím se dobře a věří, že konečně budu vypadat jak ze škatulky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené