arrow
Neprodává v Bazaru

5

Ahoj holky, jsem absolventka, práci jsem si hledala jak v městě, kde mám rodinu, tak na konci republiky v Plzni, kde mám kamarády a přítele od května, ale nic. Teď se mi naskytla nabídka práce učitelky angličtiny na plný úvazek na plzeňské střední škole. Jenomže jsem slyšela, že ve škole jsou rozmazlený smradi, dělají ******, jsou to prostě děti zazobanejch rodičů. Vím, že je o práci nouze, ale mám strach, jak je budu zvládat, moc praxe totiž nemám. Co byste mi poradily?

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou, tak do toho jdu. Za zkoušku přece nic nedáš. Je to pořád lepší, než být na pracáku.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vezmi to a uvidíš...nedala bych na jedna paní povídala...

na špatnou třídu můžeš natrefit kdekoli a kdykoli...

arrow
profile_image
Sellinka
od 27. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vzhledem k tomu že nemáš skoro žádnou praxi, jak píšeš, tak asi nejsi moc v pozici člověka, který si může vybírat šla bych do toho. Praxe jako praxe. Vždycky můžeš odejít, od toho máš zkušební dobu.

arrow
profile_image
belly.dancer
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě do toho jdi, mě příjde že zkažení žáci jsou už všude, tak myslím, že si nevybereš. A hlavně si o tobě musí vytvořit obrázek hned napoprvé, že jsi přísná. Znám to z mé zkušenosti. A rozhodně když se dělá bor*del tak dát nějaký trest, nebo vzít na zkoušení atd. Prostě nebát se jich Držím pěsti

arrow
profile_image
sachmette
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozmazlené decká, tínedžeri, čo si až príliš dovoľujú sú dnes všade. Taký je tento vek a realita školstva, takže podľa mňa sa s tým stretneš kdekoľvek či už v menšej alebo väčšej miere. Začiatky s prácou sú vždy trošku stresové, ale to prejde. Ja by som to na tvojom mieste vzala, ak by sa mi neponúklo nič lepšie. Aspoň získaš trochu prax (aj v životopise to lepšie vyzerá ) a ak sa ti nebude páčiť, stále môžeš hľadať niečo iné. Tie informácie, ktoré si o škole počula môžu ale tiež nemusia byť pravdivé. Študenti v tomto veku pristupujú k učiteľom individuálne, takže je možné že ty - mladá holka si s nimi vytvoríš v pohode vzťah a budeš si s nimi lepšie rozumieť, kedže si k nim vekovo bližšie. Netreba však túto hranicu až príliš prekročiť, aby si nezačali dovoľovať ako ku kamarátke. Dôležité je tie decká nejako zaujať a motivovať. Na angličtine sa to dá napr. cez nejaké zahraničné výlety a projekty, e-twinning, výmenné pobyty s inými zahraničnými školami. A pokiaľ sú to deti zazobaných rodičov, budú si to môcť aj finančne dovoliť Držím prsty

Reaguji na VeronikaEma: Praxi potřebuješ, proto bych to zkusila a v případě, že to bude nesnesitelné můžeš kdykoliv během zkušebky odejít, ne?
Proč to vzdávat ještě předtím, než to vyzkoušíš na vlastní kůži?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Lepší blbá praxe než žádná praxe

Smradi budou všude

Přece to nevzdáš ještě před nástupem??!

Určitě to vem, nedej na řeči. Na každé škole jsou jak dobrá, tak horší děcka a to, jak se k Tobě budou chovat, záleží jen a jen na Tobě. Od toho máš přece vystudovanou pedagogiku a psychologii. Hlavně jim nesmíš dát najevo, že se jich bojíš. Urči jasná pravidla, buď spravedlivá, přísná, ale ať taky vidí, že je s Tebou sranda. Já se řídím pravidlem, že je lepší být zezačátku "ostrá", povolit se dá vždycky. Nevím, jak je to teda na této škole, ale u jazyků bývá zvykem, že neučíš celou třídu, ale tzv. půlku, což je také mnohem lepší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené