arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Adluna: to je právě vidět, žes to nepochopila (nic ve zlém! ) ale ty můžes být vychrtlá jak chceš a mít madla pořád.. když nebudeš mít ten "fitnes" poměr % svalů a tuků a to je pak jedno kolik vážíš.

Já jsem to myslela tak, že přestože cvičím, tak boky mám oproti zbytku těla prostě větší. A mám problém s tím, že jakmile začnu s jakoukoliv aktivitou nebo jen cíleným posilováním určitých partií, tak okamžitě hubnu (respektive jsem třeba všude zpevněná, štíhlá)..., aniž bych chtěla, ale boky, které chci zpevnit, zůstávají. Takže jsem to nadneseně řekla tak, že ze mě může být úplný kostlivec, nebo prostě můžu být všude zpevněná, vyrýsovaná, ale boky jsou stále oproti zbytku těla větší.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MarianaK: u těch, které nesportují a mají postavu hubenou

Cituji Adluna: můžes být vychrtlá jak chceš a mít madla pořád

co jsou tohle za bludy, když je postava hubená, tak se může vyhýbat cvičení celý život a žádná "madla" nejsou. Prostě špeky nejsou. Neříkám, že postava člověka, co se živí zejména černou kávou a cigaretami je bůhvíco krásného ale žádná madla na ni rozhodně nejsou.
Druhá věc je, že dnes se při záplavě opravdových tlusťochů, kterým pupek převísá přes kalhoty slovem "hubený" označuje i normální průměrná postava a na té už se nějaké to madlo najít může

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky jsem slyšela, že je to z nošení bokových kalhot. Sestřenice má 55kg při 170cm a po třech dětech (z toho dvojčata) a ke svý hubeňoučký postavě má tyto faldíky. V životě nenosila nic než bokovky. Naopak já měla vždy 70kg na 172cm (teď 57 na 172cm) a nikdy jsem je neměla ani nikdo v rodině, bokovky jsem nenosila. Tak nevím, co je na tom pravdy.

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: co jsou tohle za bludy, když je postava hubená, tak se může vyhýbat cvičení celý život a žádná "madla" nejsou.

Správně jsem asi neměla napsat, že jsou hubené, ale že kromě boků vypadají hubené. Vím, že si to někteří neumí představit, když je někdo hubený, tak prostě se vším všudy. Ale některým se ten tuk ukládá pouze do určitých partií, nikam jinam, a tak vypadají jinak opravdu vychrtle a je tam prostě vidět ten extrém. Třeba moje kamarádka je hodně vysoká a hubená, ale obličej má oplácaný a kdybych viděla pouze obličej, řekla bych si, že je to nějaká paní při těle. S tím nesportováním jsem to ale předtím myslela tak, že to tak působí u holek, které jsou takové "povolené", že to ani nemusí být špeky, ale když si vezmou upnuté o číslo menší bokové kalhoty, tak jim tam všechno trčí, přestože to může být i nahrnutá kůže, ale ty vysportovanější jsou zpevněné, tak to není tak vidět.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MarianaK: když si vezmou upnuté o číslo menší bokové kalhoty

Aha, tak to jo To je pravda, všechno, co se narve do o číslo - dvě menší velikosti vypadá macaté

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tedy to by mě taky zajímalo čím to je

Cituji dadabus: slovem "hubený" označuje i normální průměrná postava a na té už se nějaké to madlo najít může

teda já si to nemyslím, ten trend je spíš opačný, krásně je to vidět třeba ve filmech pro pamětníky, kde celkově herečky, které v té době byly asi považovány za ten idol krásy, tak dnes už by byly označeny pomalu za macaté a při těle. A madla lásky tam jsem teda neviděla u žádné.

Naopak právě dnes to jde vidět skoro na každé holce a to opravdu i na hubených.

Cituji MarianaK: že přestože cvičím, tak boky mám oproti zbytku těla prostě větší.

jinak abych nebyla špatně pochopena, tak já těmi madly nemyslím široké boky (to měli i ty prvorepublikové herečky), ale spíš ten tvar, že boky nejdou jakoby do jedné vlny ale jsou přepůleny

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené