arrow
profile_image
RenataSmol
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem, já jsem bohužel taky jedna z těch, která nejspíš naletěla. Dlouhou dobu hledám přivýdělek a práce v tomto oboru by mě bavila, takže jsem neváhala, na inzerát odpověděla a sjednala si schůzku. Pohovor proběhl včera a abych pravdu řekla, neměla jsem z toho dobrý pocit. Trval tak 10 až 15 minut a moc jsem se toho nedozvěděla. Nikdo mi nedokázal pořádně vysvětlit, v čem ta práce skutečně spočívá, co konkrétně bych dělala - to bylo pořád jen komunikace se zákazníky, zákaznický servis, atd...prostě nic konkrétního (to prej až při dalším školení). Rozhodně mě odradilo to, že po mě chtěli 3 000 Kč za udělení licence. Jelikož jsem se ale o práci chtěla dozvědět víc, musela jsem jim tam nechat alespoň 400 Kč jako zálohu - pro případ, že bych si to rozmyslela a smlouvu neuzavřela. Bohužel mě napadlo až příliš pozdě hledat o této práci něco na netu. Po tom, co jsem se dočetla tady a na jiných fórech...jsem hodně zklamaná. Rozhodně do toho nepůjdu - chtěla jsem si přivydělat a ne jim dát 3 000 Kč jen pro to, aby se ze mě stal prodavač :-/ Složenou zálohu už zpět nedostanu, ale pořád lepší jim nechat čtyři stovky než tři tisíce! :-/

arrow
profile_image
PetrB
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlas, praktiky Centra regenerace jsou podvodné.

Rozhodit inzeráty všude možně, pozvat si na "pohovor" skupinu 15 lidí (minimalizace nákladů na pohovor), shrábnout zálohu - a teprve potom sdělit sladké tajemství, že budete prodávat Herbalife. Je tu více poškozených, kterým se nepodařilo složenou (resp. podvodně vylákanou) zálohu získat zpět?

Připravuji web, kde by se tito lidé mohli navzájem kontaktovat a pak podniknout společné kroky vůči podvodníkům z Centra regenerace. Soudit se s nimi jednotlivě za to nestojí, způsobená škoda jednotlivci je pod hranicí trestného činu, ale pokud se prokáže masové používání této praktiky, byla by to jiná!

arrow
profile_image
Linda.
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud se jedná o Herbalife tak nemusíš umět prakticky nic, stačí se umět naučit jednu dlouhou průpovídku a tu pak zpívat stále dokola. S welness to nemá nic společného.

arrow
profile_image
verunkaL
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

také jsem u nich byla před dvouma rokama na pohovoru, hned jak začínal mluvit o koupi licence a žebříčku výdělku tak jsem odešla. už taky poznám jejich inzerát na sto honů. udivuje mě že jejich inzeráty stále frčí. POdvodnici!

arrow
profile_image
NatálieP
od 12. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý holky když to tady tak čtu, tak jsem si vzpoměla, jak mi bylo asi tak 20 a chtěla jsem zhubnout nějaké to kilčo, tak jsem tankrát narazila v Brně na nějaké poradenství a bylo to přesně tak, že jsem si měla nakoupit x věcí, přípravků, čajíků a za to že jim tam dotáhnu další lidi mi budou dávat slevy a pak bych si tím mohla i vydělávat. Byla jsem na jedné schůzce a tenkrát jsem jim myslím dala 600kč!! Už bych to víckrát neudělala! Jen touto formou tahají z lidí peníze!! Zato teď jsem se vrátila s mým drahým Alexandrie, wellness hotelu v Luhačovicích a po tomhle zážitku jsem se rozhodla, že si dodělám maserský kurz a budu shánět práci v tomto oboru, moc sde mi to zalíbilo. Ale tak bude asi kumšt, narazit na takový flek, jak mají právě maserky v Luhačovicích...Ale co třeba se mi zadaří...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené