Bosu

fitness, cvičení, rehabilitace

Bosu 1

Bosu je o cvičení s cvičební pomůckou Bosu. BOSU = both sides up (obě strany nahoru) - znamená, že bosu můžeme při cvičení využít z obou stran - z rovné i vypouklé. Průměr pevné strany je 63,5 cm a vypouklá strana je nafouklá do výšky cca 22 cm

Bosu pro rehabilitaci

V původní fázi byl BOSU Balance Trainer používám pro účely rehabilitací, z čehož vyplývá, že s touto cvičební pomůckou mohou cvičit naprostí začátečníci, ale i zkušenější a náročnější sportovci. Dá se využít k nejrůznější škále cviků podle požadované náročnosti.

Bosu jako pomůcka ve fitness

Bosu se využít k nejrůznější škále cviků podle požadované náročnosti. Je velice vyhledávanou pomůckou, protože díky ní lze posílit nejen vědomě ovládané svalstvo, ale také kosterní svaly, které jsou velice důležité pro naši koordinaci, tedy hlavně posílení středu těla. Fitness centra již hojně nabízejí ve svém programu cvičení s BOSU. Každá lekce trvá přibližně hodinu. Může být více zaměřena na posilování a zpevnění svalů nebo trénink při vyšší tepové frekvenci, který je lepší na spalování tuku nebo již zmíněná rehabilitace.

Diskuze na téma Bosu na Omlazení.cz

Video bosu

Jak vám jde BOSU?

Cvičení s Bosu

Fotogalerie bosu

Bosu 1Bosu 2Bosu 3Bosu 4Bosu 5

Upravte heslo Bosu

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

deluxe

Zdroje, reference