Brazilský keratin

regenerace , vlasy , vlasová kůra , keratin

Brazilský keratin 1

Brazilský keratin je přírodní vlasová kůra, která narovnává, vyhlazuje a regeneruje narušené a poškozené vlasy. Díky složce keratinu – proteinu lidských vlasů, kůže a nehtů – dochází k vyplnění dutých míst uvnitř vlasu. Brazilský keratin pochází z Brazílie.

Jedná se o přírodní produkt, který po vžehlení vlasů šetrně narovná vlasy. Ve vlasech vydrží až několik měsíců. Vlasy se během této doby nemusí žehlit ani tvarovat. Vlasy získají vitalitu, zářivý upravený vzhled, zpevní se a hloubkově se obnovují.

Postup aplikace brazilského keratinu

Aplikace brazilské keratinové kůry vyžaduje odborné zacházení a trvá dvě až tři hodiny podle délky vlasů. Pomocí vysoké teploty keramické žehličky se na vlasech aktivuje kreatin, který vyplní strukturu vlasů a tím se vlasy narovnají a vyhladí. Kůru je možné použít na všechny typy a druhy vlasů, aniž by se tím chemicky narušily.

Údržba brazilského keratinu

Výsledný efekt je okamžitý a vlasy vydrží narovnané tři až čtyři měsíce. Keratin se postupně z vlasů vymývá. Pro udržení maximální délky působení keratinu je vhodné používat speciální šampóny a kondicionéry.

Diskuze na téma Brazilský keratin na Omlazení.cz

Video brazilský keratin

Brazilský keratin

Brazilský keratin

Fotogalerie brazilský keratin

Brazilský keratin 1Brazilský keratin 2Brazilský keratin 3Brazilský keratin 4Brazilský keratin 5

Upravte heslo Brazilský keratin

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace