Depilace laserem

laser , chloupky , epilace

Depilace laserem 1

Depilace laserem je metoda odstranění nežádoucích zejména tmavých chloupků na těle pomocí laseru. Po ošetření se objevuje zarudnutí, nicméně to během několika hodin mizí.

Depilace laserem je nebolestivý a především trvalý způsob, jak docílit hladké pokožky. Epilaci je možné provádět téměř na všech místech těla, od obočí, knírku, rukou, hýždí, přes třísla až k nohám. Kromě laseru se k epilaci používá elektrická jehla nebo pulsní světlo.

Průběh depilace laserem

Před vlastním zákrokem se nesmí chloupky minimálně šest týdnů vytrhávat. Nežádoucí je rovněž pobyt na slunci, a to i po zákroku. Laserový paprsek necháme působit na dokonale oholenou pokožku po dobu několika minut až hodin (dle velikosti ošetřované plochy). Zárodečné buňky chloupku se trvale poškodí a tím se znemožní jejich růst. V místě ošetření se může objevit lehká zarudlost pokožky.

Výsledek epilace laserem

Aby byl výsledný efekt žádoucí, musí být cibulka chloupku v aktivní vývojové fázi. Proto je nutné zákrok několikrát opakovat. Počet ošetření se rovněž liší dle lokality zákroku a typu použitého laserového přístroje.

Diskuze na téma Depilace laserem na Omlazení.cz

Video depilace laserem

Laserová depilace

Laserová depilace

Fotogalerie depilace laserem

Depilace laserem 1Depilace laserem 2Depilace laserem 3Depilace laserem 4Depilace laserem 5

Upravte heslo Depilace laserem

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference