Galvanická žehlička

celulitida, dermatologie, akné, čištění pleti

Galvanická žehlička 1

Galvanická žehlička je přístroj pracující na principu kontrolovaného galvanického proudu. Umožňuje tak dopravit účinné látky do hlubokých vrstev pokožky, čímž zvyšuje jejich účinnost. Spolu s galvanickou žehličkou je vhodné používat speciální gely, které se “zažehlují” do pokožky.

Působení galvanické žehličky

Efekt ošetření je viditelný již po první aplikaci, není trvalý, prohlubuje se při pravidelném používání. Používání galvanické žehličky je bezbolestné a neinvazivní.

Využití galvanické žehličky

Žehličku lze používat na různé druhy pleti (suchou či mastnou, se sklonem k akné, či postiženou ekzémem). Působí k omlazení pleti - vyhlazuje jemné vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny, podporuje štěpení buněk, sjednocuje tón pleti. Díky čisticím vlastnostem se využívá také k boji proti akné, zlepšuje vzhled rozšířených pórů. Vibrace, které proud působí, čistí hloubkově póry. Mezi další možnosti využití žehličky patří odstraňování celulitidy nebo podpora růstu vlasů.

Diskuze na téma Galvanická žehlička na Omlazení.cz

Fotogalerie galvanická žehlička

Galvanická žehlička 1Galvanická žehlička 2Galvanická žehlička 3Galvanická žehlička 4Galvanická žehlička 5Galvanická žehlička 6Galvanická žehlička 7Galvanická žehlička 8

Upravte heslo Galvanická žehlička

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference

  • [urlc=www.zehlickanaplet.cz]Žehlička na pleť[/url]
  • [urlc=www.asistentka.cz]Asistentka.cz[/url]
  • Plastická-Chirurgie.info
  • [urlc=www.galvanic-spa.cz]Galvanic-Spa.cz[/url]