Gel-lak

kosmetika, nehty

Gel-lak 1

Inovativní gelový lak na nehty se používá přímo na přírodní nehty jako klasický lak, ale nechá se navíc vytvrdit UV-lampou (stejně jako vrstvy gelu při aplikaci gelových nehtů). Specifický je právě svou jednoduchostí aplikace, vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk gel-laku vydrží až 3 týdny.

Aplikace gel-laku

Proces aplikace je ve srovnání s nanášením gelových nehtů rychlejší a jednodušší. Přírodní nehet se ošetří jako při klasické manikůře bez použití gelových změkčovačů. Nanese se vrstva základního (čirého) gel-laku a nechá se 2 minuty v 36W UV lampě, poté se aplikuje barevný UV gel- lak v 1 nebo 2 tenkých vrstvách, opět každá vrstva vytvrzená v 36W UV lampě 2 minuty a pro konečný lesk a fixaci se nanese základní gel- lak, který se vytvrdí v 36W UV lampě 2 minuty. Nakonec se pomocí čističe gelu setře výpotek. Celá aplikace trvá cca 30 min.

Odstranění gel-laku

Gel-lak se odstraní přiložením fólie s buničinou namočenou v čistém acetonu, takže působí pouze na povrchu gel-laku a po 10-15 minutách se rozpuštěný gel lak odloupne např. pomerančovým dřívkem. Inovativní na gel-laku je právě fakt, že po odstranění nejsou nehty zažloutlé ani porušené, naopak se zpevní a lze je vyleštit.

Diskuze na téma Gel-lak na Omlazení.cz

Fotogalerie gel-lak

Gel-lak 1Gel-lak 2Gel-lak 3Gel-lak 4

Upravte heslo Gel-lak

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz, Fashion victim

Zdroje, reference

  • http://www.ebdistribution.com/cnd/index.php
  • http://www.nehty-nehty.cz/uv-gely-laky/
  • http://www.frauenzimmer.de/cms/mode-beauty/fingernaegel/shellac-nagellack.html