Hajduk Peter, MUDr.

lékař, transplantace vlasů

Hajduk Peter, MUDr. 1

MUDr. Peter Hajduk je atestovaný chirurg a ortopéd, který se zabývá především transplantací vlasů. Do České a Slovenské republiky jako první zavedl metodu FUE, konkrétně metodu FUE-FM.

MUDr. Peter Hajduk je absolventem lékařské fakulty univerzity Karlovy v Hradci Kralové v oboru všeobecné lékařství. Je atestovaným chirurgem a ortopedem. Od roku 1996 se zabývá především transplantací vlasového porostu. S transplantacemi začínal v USA ve Philadelphii s metodou zonal grafting, od roku 2003 do České a Slovenské republiky jako první zavedl metodu FUE, konkrétně metodu FUE-FM, která významně posouvá hranice možností autotransplantace.

Je držitelem licencí České lékařské komory a Slovenské lékařske komory. Je členem ISHRS, mezinarodní organizace s celosvětovou působností sdružující chirurgy zabývající se transplantací vlasového porostu, je členem WOSIAM (světové asociace antiaging mediciny), zakládajícím členem ESAAM (evropské asociace antiaging medicíny), zakládajícím členem CSAAM, čestným členem Jordanske kralovské dermatologicke společnosti, členem AACS (americké asociace estetické chirurgie), zakladajícím clenem International Society of Lipolysis Therapy, sdružující lékaře zabývající se využitím tukové ove tkáně v estetické medicíně, členem International transplantological Society, pravidelně přednáší v Jordánsku, Francii, Polsku, Gruzii, Slovensku a Japonsku.

Diskuze na téma Hajduk Peter, MUDr. na Omlazení.cz

Fotogalerie hajduk Peter, MUDr.

Hajduk Peter, MUDr. 1Hajduk Peter, MUDr. 2Hajduk Peter, MUDr. 3Hajduk Peter, MUDr. 4Hajduk Peter, MUDr. 5

Upravte heslo Hajduk Peter, MUDr.

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace