HappyLegs

fitness, rehabilitace

HappyLegs 1

HappyLegs je zdravotní přístroj či rehabilitační pomůcka, jejíž fungování je založeno na jednoduchém principu chůze v sedě.

Použití HappyLegs

Zařízení se používá v sedě na židli či křesle. Na zařízení lze nastavit 3 rychlosti, které mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly různým potřebám všech uživatelů. Přístroj na motorový pohon napomáhá dolním končetinám k pasivnímu cvičení chůze.

Komu je HappyLegs určen?

Využít tohoto přístroje mohou osoby se sedavým zaměstnáním nebo také starší lidé, kterým již jejich životní kondice jiné cvičení neumožňuje. Při použití tohoto přístroje se neprojevily žádné vedlejší účinky, proto jej mohou používat také těhotné ženy a osoby s kardiostimulátorem.

Účinky HappyLegs

Při využití Happy Legs je klinicky prokázané zlepšení krevního oběhu v těle. Pouhých 30 minut denně vede k obnovení žilního oběhu, snižuje otoky nohou a kotníků bez namáhání kloubů, působí na celulitidu. Happy Legs urychluje zotavení pacientů, kteří podstupují léčbu žil. V sedě stimuluje svaly, zabraňuje tuhosti v kolenou, zmírňuje poruchy držení těla a nesprávné zvyky získané sezením, předchází tvorbě křečových žil.

Diskuze na téma HappyLegs na Omlazení.cz

Fotogalerie happyLegs

HappyLegs 1HappyLegs 2HappyLegs 3HappyLegs 4

Upravte heslo HappyLegs

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz, Tifi

Zdroje, reference

  • http://www.happylegs.co.uk
  • http://emedik.cz/rehabilitace/balony-rehabilitacni-pomucky/happylegs.html