Kabelky Louis Vuitton

móda , kabelky

Kabelky Louis Vuitton 1

Kabelky Louis Vuitton patří mezi luxusní vyhledávané zboží celosvětově rozšířené módní značky "LV". Její dominantou je pro ni typický vzor vzdáleně připomínající vykrajované linecké cukroví. Kvůli své popularitě se ale také řadí mezi nejvíce napodobované zboží.

Louis Vuitton vyrábí především zavazadla, kabelky, peněženky, boty a módní doplňky jako šperky, diáře, hodinky, mobilní telefony a další. Každým rokem Louis Vuitton vydává také limitované edice, které ocení zejména sběratelky těchto kabelek.

Historie značky Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton byla založena v roce 1854 v Paříži. Původně se orientovala na hranatá zavazadla a postupně se k nim přidaly kabelky, peněženky a další doplňky. Dnes je rozšířená po celém světě a vlastní přes tři sta obchodů. Velkou oblibu si získala na asijských trzích. Patří mezi nejvíce padělané značky kabelek vůbec.

Kde nakupovat

Originál této značky je možné si pořídit v Pařížské ulici v Praze nebo na webu www.louisvuitton.com. Ceny kabelek se běžně pohybují od jedenácti do osmdesáti tisíc korun a výše.

Diskuze na téma Kabelky Louis Vuitton na Omlazení.cz

Video kabelky Louis Vuitton

Jak poznat padělek kabelky Louis Vuitton

Jak poznat padělek kabelky Louis Vuitton

Fotogalerie kabelky Louis Vuitton

Kabelky Louis Vuitton 1Kabelky Louis Vuitton 2Kabelky Louis Vuitton 3Kabelky Louis Vuitton 4Kabelky Louis Vuitton 5

Upravte heslo Kabelky Louis Vuitton

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz, Pethushka

Zdroje, reference