Konjak houba (konjaková houba)

peeling

Konjak houba (konjaková houba) 1

Konjaková houba (známá také jako konjac, ďáblův jazyk či konnyaku) je přírodní čisticí houba na pleť rostlinného původu s antibakteriálními a protiplísňovými účinky. Vyrábí se z rostliny Amorphophallus Konjac (konjaková brambora), která pochází z Asie. Rostlina se původně pěstovala především jako potravina.

Výsledky ošetření konjak houbou

Konjak houba zajistí pleti velmi jemný peeling, podporuje prokrvení a pleť masíruje. Při pravidelném používání minimalizuje ucpané póry, vyrovnává pH kůže. Nevysušuje a nedráždí pokožku, je proto vhodná i pro osoby s kožními problémy či pro malé děti.

Použití konjakové houby

Před použitím se houba nechá nasáknout vodou, následně se jí krouživými pohyby masíruje obličej či celé tělo. Po použití se neždímá, pouze nechá volně vyschnout. Díky jejím vlastnostem se v ní nedrží mikroorganismy ani plísně. Houba čistí sama o sobě, není nutně potřeba použít např. mýdlo či pleťové mléko.

Diskuze na téma Konjak houba (konjaková houba) na Omlazení.cz

Fotogalerie konjak houba (konjaková houba)

Konjak houba (konjaková houba) 1Konjak houba (konjaková houba) 2Konjak houba (konjaková houba) 3Konjak houba (konjaková houba) 4Konjak houba (konjaková houba) 5

Upravte heslo Konjak houba (konjaková houba)

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference

  • http://www.lekarna.cz/konjak-houba-oval/
  • http://www.chytralola.cz/
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Konjac
  • http://www.konjacspongecompany.com/