Kraniosakrální terapie

masáž, bolesti zad, únava, stres

Kraniosakrální terapie 1

Kraniosakrální terapie je jemná, neinvazivní, manipulativní technika, využívající polouzavřeného hydraulického systému obsaženého uvnitř tuhé, voděvzdorné membrány, která obaluje mozek a míchu.

Kraniosakrální terapie nabízí také somato-emocionální uvolnění a tím osvobození se od následků minulých zranění a negativních zkušeností.

Průběh Kraniosakrální terapie

Během ošetření se v kraniosakrální terapii používá doteku rukou pro vnímání kraniosakrálního rytmu a jemnými technikami se podpoří jeho harmonické plynutí a celkové uvolnění těla i mysli. Kraniosakrální terapie nabízí také somato-emocionální uvolnění a tím osvobození se od následků minulých zranění a negativních zkušeností.

Výsledek Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie se osvědčuje při bolestech hlavy a migrénách , poruchách rovnováhy, závratích, bolestech zad, chronické únavě a stresu, při depresivních stavech, pooperačních stavech, při poruchách centrálního nervového systému.

Diskuze na téma Kraniosakrální terapie na Omlazení.cz

Video kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie - demo

Kraniosakrální terapie - přehled

Fotogalerie kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie 1Kraniosakrální terapie 2Kraniosakrální terapie 3Kraniosakrální terapie 4Kraniosakrální terapie 5

Upravte heslo Kraniosakrální terapie

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace