Laserová liposukce – CoolLipo

celulitida, laser

Laserová liposukce – CoolLipo 1

Laserová liposukce – CoolLipo je moderní metoda odstranění přebytečné tukové tkáně lidského těla pomocí laserové energie. Její předností jsou krátké laserové impulsy o vyšší vlnové délce, které tak účinněji ničí tukové buňky.

  • Video Laserová liposukce – CoolLipo
  • Fotogalerie Laserová liposukce – CoolLipo

Technika CoolLipo pomáhá formovat postavu, zmírnit projevy celulitidy a zpevnit povislou kůži bez nutnosti odstranění kožních přebytků. Je možné ji aplikovat téměř na všechny části těla, kde se tuk ukládá.

Průběh laserové liposukce - CoolLipo

Zákrok je minimálně invazivní a provádí se v lokální anestezii. Přebytečná tuková tkáň lidského těla se vystaví působení laserového paprsku. Ten má za následek zkapalnění tuku v buňkách, který se obvykle odsaje (zpravidla pomocí vibrační liposukce) nebo ponechá k následnému vyloučení přirozenou cestou z těla. V místě ošetření se mohou dočasně objevit modřiny a otok. Po zákroku se doporučuje nošení komresního prádla.

Výsledek laserové liposukce - CoolLipo

Výsledný efekt se projeví již do týdne s postupným zlepšením během dalších měsíců a při správné životosprávě a předepsaném cvičení je trvalý. Liposukce může pomoci v boji s obezitou a redukcí váhy, není však jejich léčbou.

Diskuze na téma Laserová liposukce – CoolLipo na Omlazení.cz

Video laserová liposukce – CoolLipo

CoolLipo demo video

Cool Lipo - Dr. Sheila Calderon

Fotogalerie laserová liposukce – CoolLipo

Laserová liposukce – CoolLipo 1Laserová liposukce – CoolLipo 2Laserová liposukce – CoolLipo 3Laserová liposukce – CoolLipo 4Laserová liposukce – CoolLipo 5

Upravte heslo Laserová liposukce – CoolLipo

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace