Laserová liposukce - laser MPX

celulitida, laser

Laserová liposukce - laser MPX 1

Laserová liposukce – laser MPX je moderní metoda odstranění přebytečné tukové tkáně lidského těla pomocí laseru MPX, který v sobě integruje dvě vlnové délky různé frekvence. Jedná se tedy o kombinaci metod SmartLipo a CoolLipo.

  • Video Laserová liposukce - laser MPX
  • Fotogalerie Laserová liposukce - laser MPX

Laserová liposukce - laser MPX pomáhá současně redukovat tukové tkáně a léčit celulitidu zpevnit povislou kůži bez nutnosti odstranění kožních přebytků nebo odděleně léčit pouze celulitidu. Díky své výkonnosti dokáže důkladněji a bezpečněji ošetřit silné tukové tkáně. Je možné ji aplikovat téměř na všechny části těla, kde se tuk ukládá.

Průběh laserové liposukce – laser MPX

Zákrok je minimálně invazivní a provádí se v lokální anestezii. Přebytečná tuková tkáň lidského těla se vystaví působení laserového paprsku MPX. Ten má za následek zkapalnění tuku v buňkách, který se obvykle odsaje (zpravidla s použitím vibrační liposukce) nebo ponechá k následnému vyloučení přirozenou cestou z těla. V místě ošetření se mohou dočasně objevit modřiny a otok. Po zákroku se doporučuje nošení komresního prádla.

Výsledek laserové liposukce – laser MPX

Výsledný efekt se projeví již do týdne s postupným zlepšováním během dalších měsíců a při správné životosprávě a předepsaném cvičení je trvalý. Liposukce může pomoci v boji s obezitou a redukcí váhy, není však jejich léčbou.

Diskuze na téma Laserová liposukce - laser MPX na Omlazení.cz

Video laserová liposukce - laser MPX

Laserová liposukce MPX - Dr Ayoubi

Laserová liposukce MPX krční oblasti

Fotogalerie laserová liposukce - laser MPX

Laserová liposukce - laser MPX 1Laserová liposukce - laser MPX 2Laserová liposukce - laser MPX 3Laserová liposukce - laser MPX 4Laserová liposukce - laser MPX 5

Upravte heslo Laserová liposukce - laser MPX

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference