Masáž horkými lávovými kameny

masáž, lávové kameny

Masáž horkými lávovými kameny 1

Masáž lávovými kameny je použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

  • Video Masáž horkými lávovými kameny
  • Fotogalerie Masáž horkými lávovými kameny

Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. V této terapii se využívá jak prvků havajské masáže, tak znalostí čínské medicíny (čakry, energetické dráhy).

Průběh masáže lávovými kameny

Při masáži se pracuje s lávovými kameny ohřátými na teplotu 40-50 °C, kterými se prohřívá a masíruje nebo se pokládají na specifická místa na těle. Terapie je vysoce relaxační, antistresová a působí harmonii organismu. Terapie spočívá v důkladném promasírování a prohřátí svalstva, dále v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle.

Výsledek masáže lávovými kameny

Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, pomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle, zbavuje stresu a bolesti, zlepšuje spánek a koncentraci. Je doporučována při únavě a ztuhlosti svalstva.

Diskuze na téma Masáž horkými lávovými kameny na Omlazení.cz

Video masáž horkými lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny

Lávové kameny

Fotogalerie masáž horkými lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny 1Masáž horkými lávovými kameny 2Masáž horkými lávovými kameny 3Masáž horkými lávovými kameny 4Masáž horkými lávovými kameny 5

Upravte heslo Masáž horkými lávovými kameny

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace