Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg

plastická chirurgie , lékař

Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg 1

Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc. je jedním z celosvětově uznávaných plastických chirurgů. Je považován za předního odborníka na plastické operace nosu a prsou. Je nositelem řady ocenění za zásluhy v rozvoji plastické a estetické chirurgie a jeho jméno můžeme nalézt v Ottově slovníku Osobnosti Česka.

  • Video Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg
  • Fotogalerie Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg

Je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Zúčastnil se mnohých studijních pobytů a stáží v zahraničí (Německo, Švédsko, Brazílie, USA, Argentina, Švýcarsko). Věnuje se publikační a vědecké činnosti. Ve svém výzkumu se zaměřil přeseděvším na problematiku obličejových rozštěpů.

Pracoviště

Doc. MUDr. Jan Měšťák CSc. je přednosta Kliniky plastické chirurgie 1.lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze, je vedoucím Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu ve Fakultní nemocnice Na Bulovce, je vedoucím Subkatedry plastické chirurgie Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví a je vedoucím lékařem soukromé Kliniky plastické chirurgie Esthé.

Diskuze na téma Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg na Omlazení.cz

Video měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg

Operace nosu - MUDr. Jan Měšťák

Cesta ke kráse

Fotogalerie měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg

Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg 1Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg 2Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg 3Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg 4Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg 5

Upravte heslo Měšťák Jan, MUDr., plastický chirurg

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference

  • Klinika plastické chirurgie Esthé