Micelární voda

micely, micelární voda

Micelární voda 1

Kosmetický přípravek, který má za úkol komplexně očistit jakýkoliv druh pleti. Micelární voda spojuje v sobě účinnost čistícího pleťového mléka, odličovače a pleťové vody.

Obsah micelární vody

Micely jsou shluky molekul tenzidů ve vodném roztoku. Micely lze využít pro převádění nerozpustných sloučenin do roztoku. Často se tedy používají k rozpouštění odolných látek, jako je například olej nebo vosk. Dále jsou schopny snižovat povrchové napětí, což usnadňuje odstraňování nečistot. Pomáhají tělu absorbovat složité lipidy a vitamíny rozpustné v tucích.

Využití micelární vody

Micelární vody jsou vhodné pro každý typ pleti, od velmi citlivé až po aknózní. Jsou hypoalergenní. Micelární vody jsou dokonalé odličovače, dokáží odstranit i voděodolná líčidla. Pleť je po jejich použití vláčná, hydratovaná a nemá sklony k červenání. Lze je doporučit především pro odlíčení citlivé pokožky kolem očí a rtů. Jsou dobře využitelné i pro čištění dětské pokožky.

Kde sehnat micelární vodu a za kolik?

Nejprve byly micelární vody k dostání pouze v lékárnách, ale po velkém komerčním úspěchu ji do své nabídky zařadila také spousta kosmetických značek, které jsou dostupné v drogerii. Cena 500 ml se pohybuje mezi 80- 900 Kč. Na přípravku není dobré šetřit, důležité je také zvolit správný druh podle typu pokožky.

Diskuze na téma Micelární voda na Omlazení.cz

Fotogalerie micelární voda

Micelární voda 1Micelární voda 2Micelární voda 3Micelární voda 4Micelární voda 5

Upravte heslo Micelární voda

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace