Neinvazivní mezoterapie

lymfa, dermatologie, omlazení kůže, kolagen, mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie 1

Neinvazivní mezoterapie je metoda omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu hýždí a rukou pomocí aplikace speciálního léčivého roztoku. Jedná se o neinvazivní zásah, který podporuje cirkulaci krve a lymfy v těle za účelem revitalizace pokožky.

Neinvazivní mezoterapie přirozeně podněcuje tvorbu kolagenu a nových buněk. Je využívána k vyhlazení středně hlubokých vrásek a při léčbě celulitidy.

Průběh neinvazivní mezoterapie

Zákrok je příjemnou formou relaxace. Léčebný roztok obohacený o vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, případně kyselinu hyaluronovou se aplikuje pomocí laserové technologie a elektrických pulzů. do středních vrstev kůže – mezodermu, kde regeneruje a vyhlazuje pokožku. Narozdíl od klasické mezoterapie – kdy je účinná látka aplikována mnohanásobnými vpichy mikrojehlou – je neinvazivní terapie zcela bezbolestnou

Výsledek neinvazivní mezoterapie

Účinek neinvazivní mezoterapie je dočasný. Výsledný efekt lze pozorovat již po prvním ošetření a dle potřeby je možné jej zopakovat, případně kombinovat s dalšími metodami.

Diskuze na téma Neinvazivní mezoterapie na Omlazení.cz

Video neinvazivní mezoterapie

Neinvazivním mezoterapie - Derma Plus

Neinvazivním mezoterapie - omlazení pleti

Fotogalerie neinvazivní mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie 1Neinvazivní mezoterapie 2Neinvazivní mezoterapie 3Neinvazivní mezoterapie 4Neinvazivní mezoterapie 5

Upravte heslo Neinvazivní mezoterapie

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference