Plastická operace břicha (abdominoplastika)

plastická chirurgie , abdominoplastika , břicho

Plastická operace břicha (abdominoplastika) 1

Abdominoplastika je rozsáhlá plastická operace břicha prováděná za účelem odstranění přebytečného tuku, povislé kůže a zpevnění břišní stěny. Méně rozsáhlou alternativou abdominoplastiky je miniabdominoplastika, tu lze provést v místní anestezii.

  • Video Plastická operace břicha (abdominoplastika)
  • Fotogalerie Plastická operace břicha (abdominoplastika)

Abdominoplastika je operace vhodná - na rozdíl od liposukce - i v případě, že kůže již ztrácí svou elasticitu. Mezi nejčastějším důvodem abdominoplastiky je prodělané těhotenství, výrazná redukce hmotnosti a rozestup břišních svalů (diastáza).

Průběh abdominoplastiky

Abdominoplastika se provádí v celkové anestezii, lékař při ní odstraní kožní nadbytky, tukové polštářky, zpevní přímé břišní svaly a zkoriguje umístění pupku. Zákrok je možné kombinovat v některých případech s liposukcí.

Výsledek abdominoplastiky

Při dodržování vyvážené diety a cvičení je výsledný efekt trvalý. Není však možné zcela- zploštění břicha zpravidla trvalé. Pokud žena ještě plánuje těhotenství, je vhodné operaci podstoupit až po porodu.

Diskuze na téma Plastická operace břicha (abdominoplastika) na Omlazení.cz

Video plastická operace břicha (abdominoplastika)

Plastika břicha - MUDr. Tomáš Doležal

Pacient přišel skoro o kilo kůže na břiše

Operace břicha - Ústí nad Labem

Laděna má zas ploché bříško

Fotogalerie plastická operace břicha (abdominoplastika)

Plastická operace břicha (abdominoplastika) 1Plastická operace břicha (abdominoplastika) 2Plastická operace břicha (abdominoplastika) 3Plastická operace břicha (abdominoplastika) 4Plastická operace břicha (abdominoplastika) 5Plastická operace břicha (abdominoplastika) 6Plastická operace břicha (abdominoplastika) 7Plastická operace břicha (abdominoplastika) 8Plastická operace břicha (abdominoplastika) 9Plastická operace břicha (abdominoplastika) 10

Upravte heslo Plastická operace břicha (abdominoplastika)

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz

Zdroje, reference