Pleaser

móda, obuv

Pleaser 1

Pleaser je světoznámý prodejce obuvi. Firma Pleaser USA sídlí v Kalifornii, je rozdělena na 7 různých tržních oblastí - Pleaser, Demonia, Bordello, Funtasma, Devious, Pinup Couture a Lucious. Každá oslovuje svým osobitým stylem jinou specifickou klientelu.

Historie firmy Pleaser USA

Firma Pleaser USA začala jako dovozce a distributor uhlazené obuvní módy. Během roku se rozvinula v profesionálního prodejce módní obuvi, který uspokojí výjimečné touhy rozličných životních stylů. Již přes deset let působí v obuvnické módě ve 40 zemích. Vyrábí nekonvenční, neobvyklou obuvní módu, která je spjata s kvalitou, inovací a rozmanitostí daného produktu.

Výrobky firmy Pleaser

Boty od této firmy lze rozeznat velmi jednoduše. Především se jedná o dámské lodičky, kotníkové boty s podpatkem, kozačky, boty s platformou, maxiplatformou, která může i svítit. Vyrábí však i baleríny, obuv pánskou nebo také doplňky jako jsou pouta na kotníky. Vždy působí sexy, vyzývavě a nekonvenčně. Škála jednotlivých kolekcí je obrovská. Názvy kolekcí vždy jasně dávají najevo, kam dané trendy budou směřovat například retro, rockabilly, fetisch, gothic, punk nebo renaissance.

Diskuze na téma Pleaser na Omlazení.cz

Fotogalerie pleaser

Pleaser 1Pleaser 2Pleaser 3Pleaser 4Pleaser 5Pleaser 6Pleaser 7

Upravte heslo Pleaser

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace

Autoři

Omlazení.cz, MonikaWou

Zdroje, reference

  • http://www.pleaserusa.com/index.asp?page=2012_Holiday_Promo&bg=blk
  • http://leatherlustfootwear.com/Pleaser-High-Heels.html
  • http://www.shoecandy.com.au/eshop/Pleaser/