PUMP FX

skupinové cvičení, pump fx, aerobní cvičení

PUMP FX 1

PUMP FX je forma skupinového aerobního cvičení, při kterém se pomocí nakládací činky komplexně posiluje a formuje celé tělo.

Princip PUMP FX

Je ideální kombinací kardiovaskulárního a silového tréninku. PUMP FX JE určen především pro ty, kteří potřebují změnu v individuálním tréninku v posilovně a chtějí zkusit skupinové posilovací cvičení pod vedením instruktora. Intenzitu cvičení si nastaví každý podle zvolené zátěže. Jsou zde využity cviky bez nárazu, tzn. šetrné na klouby.

Lekce PUMP FX

Cvičení probíhá s hudbou, pod vedením instruktora bez jakékoliv aerobikové choreografie. Jsou postupně procvičeny všechny svalové skupiny. Přestávka je vždy mezi procvičením jedné svalové skupiny pro vydýchání, protažení a změnu kotouče na čince. Hmotnost závaží se pohybuje od 1,5 kg - 5 kg. Cvičí se zde např. dřepy, výpady, tlaky a zdvihy. Po posilovací části následuje kardio trénink s navýšením intenzity a vyšší tepovou frekvencí.

Účinky PUMP FX

Napomáhá vytvarovat postavu, popřípadě vytvořit svalovou hmotu. Výsledky jsou změřitelné v tělesných proporcích. Při pravidelném cvičení dochází ke zvýšení bazálního metabolismu (základní množství energie, které tělo v průběhu dne spotřebovává). Vede k lepšímu vyrýsování a lepší kvalitě svalstva.

Diskuze na téma PUMP FX na Omlazení.cz

Video pUMP FX

PUMP Elite FX: Fun Weights Workout @ Elite Fitness, Cardiff

Fotogalerie pUMP FX

PUMP FX 1

Upravte heslo PUMP FX

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace