Reflexní masáž

masáž, reflexní zóny

Reflexní masáž 1

Reflexní masáž je stimulování reflexních zón. V těchto zónách se odráží zdravotní stav organismu. Reflexní terapie zjišťuje nerovnováhu v organismu a uvádí tělo do rovnováhy.

Celé lidské tělo včetně reflexní zón je zobrazeno na nohách, rukách, ušních boltcích, obličeji a na zádech. Cílem reflexní diagnostiky je nalézt nejslabší místo organizmu a obnovení toku životní energie.

Průběh reflexní masáže

Reflexní masáž je vhodná, když nelze masírovat přímo postižený orgán a pro dignostiku. Masáž prováděna na chodidle vychází ze skutečnosti, že na chodidle je zobrazeno celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Na chodidle lze najít problémová místa na lidském těle, která vykazující bolestivost při stlačení a prozradí postižené svaly, klouby a vnitřní orgány. Tato postižená místa lze reflexní masáží ovlivnit.

Výsledek reflexní masáže

Reflexní masáží dochází k odstranění bloků a k harmonizaci celého organismu. To znamená, že se klientovi velmi výrazně uleví. Reflexní terapii lze provést i někomu, kdo právě není fyzicky přítomen, ale potřebuje rychlou pomoc, prostřednictvím třetí osoby, která souhlasí.

Diskuze na téma Reflexní masáž na Omlazení.cz

Video reflexní masáž

Jak zahájit reflexní masáž

Reflexní masáž

Fotogalerie reflexní masáž

Reflexní masáž 1Reflexní masáž 2Reflexní masáž 3Reflexní masáž 4Reflexní masáž 5

Upravte heslo Reflexní masáž

Současný stav

Váš návrh

Zdroje

Návrh mohou odeslat jen registrovaní a přihlášení uživatelé.

Registrace